Ümber Vaskna järve jooksu võitis Jan Õiglane

Haanja vallas tehti täna algust Võrumaa pikamaajooksusarja seitsmenda hooajaga, 21. ümber Vaskna järve jooksu võitis tartlane Jan Õiglane. 7,5 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus võitjal aega 26.45,5. Teiseks tulnud šveitslane Gion Schnyder, kes esindab Värska OK Pekot, kaotas Õiglasele seitsme ja kolmanda koha saanud Martin Simpson Põlvast 14 sekundiga. Järgnes neli Võrumaa jooksjat: Aimar Hussar,

Henri Treial jäi esimese välishooajaga rahule

Võrust pärit võrkpalluri Henri Treiali esimene välishooaeg jõudis lõpule, kui Tšehhi meistrisarja pronksiseeria kolmandas mängus pidi ČEZ Karlovarsko tunnistama Libreci Dukla 3:0 paremust. Sama seisuga lõppes ka kogu seeria. „Enda esimese välishooajaga jään ma vägagi rahule. Arengut oli näha absoluutselt igas elemendis, kuna Tšehhis on terve hooaja peale tehtud väga palju trenne erinevate asjade parandamiseks

Gümnaasiumiastme korvpallikuld Parksepa keskkoolile

Võrumaa 10.-12. klassi poiste korvpallimeistriks tuli Parksepa keskkooli meeskond, kes eile koduväljakul toimunud turniiril alistas teiseks tulnud Võru gümnaasiumi 30:22 ja kolmanda koha saanud Antsla gümnaasiumi 30:23. Parksepa keskkooli meeskonda kuulusid Eerik Eiche, Carl Ülejõe, Thor-Oddvar Hallik, Grishnakh Trolla, Hannes Eskla, Hendrik Haljend, Oliver Raudsepp, Tarvo Jõgeva ja Timo Thal. Parksepa keskkooli meeskond koos treener