Aigar Leok tuli Maardu motokrossil teiseks

Top 200 motokrossisarja hooaja avaetpail Maardus saavutas Aigar Leok täna MX A-klassis Priit Rätsepa järel teise koha. Jan Jakobson tuli viiendaks, nagu ka Jako Tsäko MX B-klassis. Aigar Leok. Foto: Sõmerpalu motoklubi

Navi Vutiselts sai III liigas silma pähe

Navi Vutiselts teenis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas sel hooajal esimese punkti, viigistades täna Valgas Viljandi JK Tulevik III-ga 3:3. Võrumaa meeskond võitis esimese poolaja 3:1. Skoori avas Navi eest Karl Martin Saar, seejärel realiseeris Tamriko Õkva penalti ning kolmanda värava lõi Arli Maala ilusa söödu järel taas Saar. Teist poolaega valitses Tulevik, aga Navil õnnestus

Võhandu maratonil jätkub leedulaste valitsusaeg

Tänase 12. Võhandu maratoni võitsid kolmandat aastat järjest kahesüstal sõitnud leedulased Jonas Ragauskase ja Juozas Gurevičius. Ragauskas on varem korra esimesena finšisse jõudnud ka koos teise paarilisega ja korra triumfeerinud üheüstal ning on seega juba viiekordne Võhandu maratoni võitja. Ligi 100 km pikkuse distantsi lõpetasid leedulased ajaga 8:08.41. Teisena koha said nagu mullugi Andres Kaju

Heliose duubel kaotas IV liigas Valga Warriorile

Võru FC Helios II alustas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonna mänge Valgas, kus kaotas täna sealsele FC Warriorile 1:4 (1:2). Võrulaste ainsa värava lõi Jürgen Kolk. „Kõik pingutasid ja midagi kerget Valgale ei antud, aga oli näha, et meie noored pole sellise tempoga veel harjunud ja kardavad väheke meeste vastu mängida. Eks iga järgmine mäng

Antsla meeskond tuli 40+ liigas kolmandaks

Lõuna-Eesti 40+ liigas võitis Antsla meeskond eile Sürgaveres Suure-Jaani korvpallureid 94:60 (38:32) ning lõpetas turniiri seitsme võidu ja kolmanda kohaga. Sama palju võite teenis ka Tartu Rally, aga paremus omavahelistes mängudes eelistas Antslat. Esikohale tuli kõik 12 mängu võitnud Valgamaa Kossutiim RIBI, teiseks 10 võiduga Tartu Arilix. Antsla meeskonna poolel olid viimases mängus resultatiivsemad Anti