Tanel Leok sai MM-etapil 13. koha

Hollandis Valkenswaardis toimunud motokrossi MM-etapil sai Tanel Leok (Husqvarna) MXGP-klassis kahe sõidu kokkuvõttes 13. koha. MX2-klassis jäi Karel Kutsar (Husqvarna) punktideta. Tänases esimeses sõidus sai Leok 35 mehe seas 13. koha. Sõidu võitnud prantslasele Gautier Paulinile (Husqvarna) kaotas ta 1.12,669-ga. Paulini järel jõudsid esikolmikusse veel Jeremy van Horebeek (Yamaha) Belgiast ja Jeffrey Herlings (KTM) Hollandist.

Helios lõpetas pika võõrsilmängude tsükli kaotusega

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas kaotas Võru FC Helios täna Tallinnas JK Legionile 1:2 ning jagab liiga põhja-idapiirkonnas kuue vooru järel 2.–4. kohta. Helios läks Andre Ojala karistuslöögist löödud kiirest avaväravast juba 3. minutil juhtima. Võrulastel oli esimesel poolajal veel kolm päris head võimalust, aga skoori kasvatada ei suudetud. Teisel poolajal lagunes meeskonna peatreeneri Jaanus Vislapuu

Holstre-Nõmme rajal anti avalöök kahele krossisarjale

Viljandimaal Holstre-Nõmme rajal toimunud motokrossi Eesti noorte karikasarja avatepil saavutas Lucas Leok 50 cm3 mini klassis kolmanda koha, 85 cm3 klassis tuli Mikk Kallion neljandaks. Samas sõideti ka BucciMoto pitbike karikasarja esimene võistlus, kus Raivo Raudsepp sai Mini Dirt 88 klassis kuuenda ja 35+ klassis kaheksanda koha.

Robi Niit sõitis Alutaguse maratonil esitosinasse

Robi Niit saavutas täna Eesti maastikurattasarja avaetapiks olnud Alutaguse rattamaratonil 12. koha. Ida-Virumaal toimunud 46 km pikkuse võidusõidu võitis lõpuajaga 1:44.23,1 Gert Jõeäär (Veloplus). Sportland Bottecchia Teami esindav Niit kaotas võitjale 6.23-ga. Sportland Bottecchia Team võitis ka meeskondliku esikoha. Üldjäjestuses 22. mehena lõpetanud Alar Reiska (Haanja rattaklubi) tuli M50 vanuseklassi võitjaks. Teist päeva järjest võistelnud

OK Võru IV saavutas Jüriöö jooksul kolmanda koha

Orienteerumise Jürioo jooksul päästis OK Võru au klubi IV võistkond, koosseisus Janek Piirisild, Eva-Maria Truusalu, Jaagup Truusalu, Triin Jäädmaa ja Tanel Papp, kes saavutas OK Ilvese ja OK Peko järel kolmanda koha. Ülejäänud viis OK Võru võistkonda eile hilisõhtul Tallinna vanalinnas toimunud jõuproovil tulemust kirja ei saanud. Ajaga 3:08.17 jooksu võitnud OK Ilvese esindustiimi (Kristo

Võrumaa naised tõstsid kulda väärt raskusi

Tallinnas sel nädalavahetusel toimuvatel Eesti meistrivõistlustel jõutõstmises võitsid eile naiste konkurentsis kuldmedali Võrumaalt pärit Marianna Bogdanova ja Anne Jõela. Bogdanova võidusumma kehakaalus kuni 57 kg oli 420 kg (kükk 160 kg, lamades surumine 70 kg, jõutõmme 190 kg) ning Jõelal kehakaalus kuni 63 kg 320 kg (120 + 70 + 130). Absolutarvestuses naiste seas võidutsenud

HRK-le Team Rattapood Cupi etapilt kolm esikohta

Team Rattapood Cupi maastikurattasarja eilsel etapil Rakveres võitsid Haanja rattklubi ratturitest esikoha Mari-Liis Mõttus naiste eliitklassis, Alar Reiska Seenior 3 vanuseklassis ja Marta Mõttus M6/N8 vanuseklassis. „Oma tehnilise rajaga on Rakvere meile alati mokka mööda olnud ja nii olid mõned tulemused ka varasemast veidi paremad,” ütles Tarmo Mõttus, kes seekord ise küll stardis polnud, sest