Koolinoorte MMi tavarajal parimad kohad kolmandaks kümnes

Lõuna-Itaalias Sitsiilias alanud rahvusvahelise koolispordiliidu (ISF) MMil orienteerumises võistleb riikide koondvõistkondade grupis ka neli Võrumaa orienteerujat, kel eilsel tavarajal kõrgetele kohtadele asja ei olnud. Vanemate (1999.–2001. a sünd) poiste 6,8 km pikkusel ja 200 tõusumeetriga tavarajal sai Alex Treier 68 võistleja seas 28. ja Hando Allmann 48. koha. Tüdrukute samas vanuseklassis oli Kristina Haug 59.

Võrumaa meeste jaoks on Eesti meistrivõistlused lõppenud

Võrumaa meeskorvpallurite hooaeg Eesti meistrivõistlustel sai läbi läinud nädalavahetusel toimunud esiliiga finaalturniiriga, kus Kaidar Taal võitis EMÜ SK meeskonna koosseisus kolmanda koha. Kogu hooaja jooksul mängis ta EMÜ eest 20 mängu (keskmiselt 18,7 minutit, 4,8 punkti, 3,4 lauapalli). Seitsmenda koha sai esiliigas SK Torma Sport, kus mängisid Fredi Parker (18 mängu, keskmiselt 26,6 minutit, 19

Võru valla naiskond pääses rahvaliiga finaalturniirile

Eesti võrkpalli rahvaliigas alistas Võru valla naiskond esimese tugevusgrupi veerandfinaalis kahel korral tulemusega 3:0 Viljandi valla ning pääses mai alguses Kressaares toimuvale finaalturniirile. Veerandfinaalis mängis ka Lasva naiskond, kes aga kaotas Peetri VK-le mõlemad mängud 0:3.