Navi Vutiselts löödi karikasarjast kõva matsuga auti

Navi Vutiselts kaotas Eesti väikse karikasarja 1/32-finaalis täna Valgas suurelt 0:7 (0:3) samuti III liigas mängivale JK-le Väätsa Vald. Navi jäi juba 7. minutil kaotusseisu ning lubas poolaja keskel veel kahel korral oma väravavõrku sahistada. Teise poolaja esimese kuue minutiga lõid vastased veel kaks väravat, hiljem tuli samapalju lisa ning lõppskoor oligi Navi poolt vaadates

Selgusid Võrumaa koolinoorte meistrid murdmaajooksus

Kubijal selgusid täna Võrumaa koolinoorte meistrid murdmaajooksus. Võitjad. Meesjuuniorid. 1000 m Andre Ojala (Vastseliina G). 3000 m Taavi Perv (Võrumaa KHK). Naisjuuniorid. 500 m Johanna Järg (Antsla G). 2000 m Marleen Vaiksoo (Vastseliina G). A-klass. Poisid. 1000 m Robin Järg (Vastseliina G). 3000 m Art-Kristjan Olesk (Võru G). Tüdrukud. 500 m Marianne Raha (Võru G).