Tanel Leokile Eesti meistrisarja avaetapilt esimene ja teine koht

Motokrossi Eesti meistrivõistluste avaetapil Tartumaal Lange rajal võitis Tanel Leok täna MX1-klassis esikoha ning tuli MX2-klassis Harri Kullase järel teiseks. MX1-klassi esimeses sõidus sai kõige paremini minema Leok, aga peagi tegi ta väikse sõiduvea tegi ning langes mõne koha võrra, ees sõitsid Kullas ja Priit Rätsep. Poole sõidu peal tõusis Leok teiseks, ent Kullast püüda

Võru spordikooli maadlejale teine koht

Täna Tartus toimunud Eesti Maaülikooli lahtistel meistrivõistlused naistemaadluses saavutas Leandra Udras kehakaalus kuni 40 kg teise koha ning Marleen Luik (mõlemad Võru spordikool) tuli kehakaalus kuni 32 kg. Lisaks Eesti maadlejatele osalesid võistlusel ka Läti maadlejad.

Helios mängis piraajad lirtsuval platsil 2:0 üle

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond alistas täna hooaja esimeses kodumängus Tallinna JK Piraaja 2:0 (0:0) ja tõusis II liiga ida-põhjapiirkonnas esikohale. Mõlemad väravad vesisel platsil lõi Kristo Perli. Kui mängueelsel päeval oli Võru spordikeskuse muru päris heas korras, siis hommikupoolikul sadanud vihma järel lirtsus platsil kõikjal vesi, mis mängule oma pitseri vajutas – mehed libisesid ja

Tarmo Mõttus lõpetas Kuusalu maratoni esimeses veerandsajas

Estonian Cup maastikurattamaratonide sarja esimesel etapil, täna sõidetud 51 km pikkusel Kuusalu maratonil sai Tarmo Mõttus parima Võrumaa ratturina 25. koha. Ajaga 2:07.19 võitjaks tulnud Gert Jõeäärele kaotas Mõttus ligi 12 ja poole minutiga ning M40 vanuseklassis kuulus talle 10. koht. Mõttuse sõnul paistis enne võistluse algust, et tuleb raske sõit märgades oludes, aga tegelikkus