FC Vastseliina alistas võõrsil Suure-Jaani Unitedi

FC Vastseliina sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil 4:1 jagu Suure-Jaani Unitedist ning jätkab lõunapiirkonnas ühe vähem peetud mängu juures esikolmiku kannul neljandana. Vastseliina kasuks lõi kaks väravat Sander Pild, ühe Jürgen Kuljus ja Janar Urbanik. Järgmise mängu peab FC Vastseliina 6. mail Väimela staadionil Tartu JK Welco II-ga. Uudist täiendatakse!

Heliose duubel kaotas Põlva Lootosele

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas kaotas Võru FC Helios II täna Põlvas sealsele FC Lootosele 1:2 (0:0). Lootose kodulehe teatel oli mängu avapoolaeg võitluslik ja hea tempoga. Värava löömiseni siiski ei jõutud, ehkki mõlemal võistkonnal avanes selleks rohkem kui üks võimalus. Teise poolaja alguses suutis Helios Lootose kaitseliini mitmel korral keerulisse olukorda seada. 54. minutil asutigi

Võru spordikooli poisid said Balti meistrivõistlustel 10. koha

Võru spordikooli võrkpallimeeskond sai U18 vanuseklassi Balti spordikoolide ja -klubide meistrivõistlustel kümnenda koha. Üleeile Pärnus alanud ja täna lõpule jõudnud turniiril võitsid võrulased viiest mängust ühe. Alagrupis jäädi kolme kaotusega viimaseks – Pärnu spordikoolile kaotati 0:3 ning Šiauliai Dubysale (Leedu) ja Jekabpilsi spordikoolile (Läti) 1:3. 9.-12. koha mängudes võitis Võru meskond esmalt Kaunase Startast 3:1,

Rei võitis C-vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel kolm medalit

Eile Keilas peetud Eesti C-vanuseklassi judomeistrivõistlustel võitsid Võru Rei judokad ühe hõbe- ja kaks pronksmedalit. Poolfinaali jõudis koguni neli Rei poissi, kuid finaali ainsana Kaur Kõva kehakaalus kuni 55 kg ning temagi pidi esikohamatšis Aleksandr Karpovi (Budolinn) paremust tunnistama. Kehakaalus kuni 70 kg kuulusid Rei judokatele mõlemad pronksmedalid – need teenisid Rainis Raja ja Sven