Tanel Leok võidutses Põlva motokrossil

Tänasel Top-200 sarja motokrossil Põlva Kevad võitis MX A-klassis esikoha Tanel Leok. Teistest Võrumaa motomeestest tuli Karel Kutsar samas võistlusklassis teise koha, Aigar Leok oli viies, Jan Jakobson kuues ja Timmo Mõts 14. Quadracerite klassis saavutas Rene Tarend Martin Filatovi järel teiseks.

OK Võru naised võtsid kaksikvõidu

Täna Valgamaal orienteerumisvõistluse Ilves-3 viimase osavõistlusena toimunud maailma edetabelivõistlusel saavutasid naistest kaksikvõidu OK Võru sportlased Laura Joonas ja Eleri Hirv. Meestest oli kiireim soomlane Olli-Markus Taivanen, OK Võru parimana sai Jaagup Truusalu kuuenda koha. Kolme päeva kokkuvõttes saavutas Truusalu meeste eliitklassis teise koha. Lauri Pähn võitis meesjuunioridest esikoha ning M18 vanuseklassis tuli Raido Kiss kolmandaks.

Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu saavutasid Riias teise koha

Võrumaa tantsupaar Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu tantsuklubist Maarja saavutas eile Riias toimunud võistlusel Baltic Rising Star oma vanuseklassis (12-13-aastased) teise koha.  Laste sõnul oli võistlus väga raske ja pingeline, sest kohal olid nii Eesti, Läti kui ka Leedu meistrid. Sellest hoolimata õnnestus võrulastel koju tuua tubli teine koht. Esikoha võitis väikse edumaaga Läti paar,

Mari-Liis Mõttus võistles kaks päeva järjest Rootsis

Mari-Liis Mõttus võistles Rootsis kahel korral maastikurattasõidus ning sai üleeile Säteris 20 km pikkusel Klippingracetil naiste eliitklassis kuuenda ja eile Sandvikenis 25 km pikkusel Högbobikenil neljanda koha. Võitjale kaotas ta vastavalt kaheksa ja kuue minutiga. „Esimesel päeval oli tal juba stardist minnes väga raske, jõudu üldse polnud. Kõik tehnilised laskumised ei õnnestunud nii nagu eelmisel