Armin Pilv takerdus EK-etapi kvalifikatsioonis konkurendi taha

Armin Pilv sõitis täna Sloveenias Kranjska Goras downhilli (ratastel kiirlaskumise) Euroopa karikavõistluste etapil U19 vanuseklassi noormeeste kvalifikatsioonis välja 35. aja. Finaal sõidetakse homme. 47 sportlase konkurentsis oli kvalifikatsioonis kiireim prantslane Sylvain Cougoureux ajaga 2.31,618. Pilv kaotas talle 28,195 sekundiga. Pilve sõnul algas sõit suurepäraselt, raja esimene tehniline lõik õnnestus hästi ja poolel maal oli ta

Timo Sild edestas kodukamaral maailma tippe

Eesti meistrivõistlused orienteerumise lühirajal kujunesid võrulastele edukaks – meestest võitis kulla Timo Sild ja pronksi Lauri Sild, naistest said nii Eleri Hirv kui ka Marianne Haug kaela pronksi. Täna Lääne-Virumaal Mõndaveres toimunud jõuproovil olid Eesti meestele väljaspool arvestust konkurentsi pakkumas mitmed maailma tipud, kes on siin treenimas kahe kuu pärast Lõuna-Eestis toimuvaks MMiks. Külalised startisid

FC Vastseliina kaotas turniiritabeli liidrile

FC Vastseliina jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti III liigas lõunapiirkonna liidrile Tartu JK Welco II-le 1:2. Väimela väga kehvas seisukorras väljakul peetud mängus tõmbasid Vastseliina mehed avapoolajal kahel korral ühe vastastest trahvikastis maha ning külalised realiseerisid mõlemal korral penalti. Teisel poolajal õnnestus Raul Juurel küll üks värav tagasi lüa, aga enamat FC Vastseliina ei suutnud. Järgmisel

Werro mehed rahvaliiga võitjad, Võru valla naised kolmandad

VK Werro meeskond krooniti Kuressaares lõpule jõudnud Eesti võrkpalli rahvaliiga esimese tugevusgrupi finaalturniiri võitjaks, naiste konkurentsis tuli Võru vald kolmandaks. Tänases esikohamängus sai VK Werro Pärnumaa meeskonnast VK Tõusev kindlalt 3:0 (12, 17, 22) jagu. Eilses poolfinaalis alistasid võrulased SK Saarde samuti 3:0 (10, 19, 22). Naiste finaalturniiril kaotas Võru valla naiskond eile poolfinaalis tiitlikaitsjale

Võru kaotas Linnade Karika finaalis Tallinnale

Linnade Karikal Kuressaares kaotas Võru võrkpallinaiskond täna esikohamängus Tallinnale 0:3. Finaali domineeris Tallinna naiskond, eilse viiegeimise mängu tõttu väsinuna tundunud võrulannadel nappis rünnakuvõimsust. Esimesed kaks geimi kaotas Võru 15:25 ja kolmanda, kus tallinlannad juba väheke jala sirgeks lasid, 24:26. Võru naiskond mängis sama koosseisuga kui eilses poolfinaalis, vaid libero kohal asendas Evely Helistet Teele Toomjõe

Randel Päästel saavutas Riias kolmanda kohta

Randel Päästel saavutas täna Riias rahvusvahelisel Kyuodai judoturniiril U16 poiste kehakaalus kuni 60 kg kolmanda kohta. Viiest matšist kaotas ta vaid ühe. Kehakaalus kuni 81 kg kaotas Givi Kokhtashvili mõlemad oma matšid ja paremate hulka ei jõudnud. Turniiril osalesid 15 riigi noored judokad. Randel Päästel saavutas Riias kolmanda koha. Foto: erakogu

Võru Heliose duubel teenis tabelisse esimese punkti

Võru FC Helios II avas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas punktiarve, mängides FC Elva duubliga täna võõrsil 1:1 (1:1) viiki. Heliosel oli koosseisuprobleeme, mistõttu mängida tuli vahetusteta ja väravasuule pidi seisma meeskonna mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. Sellest hoolimata mindi Andrei Kiši väravaesisest saginast sepistatud tabamusest 11. minutil kohtumist juhtima ja mänguohjad püsisid esimesel poolajal võrulaste käes.