Võru FC Helios purustas senise liidri 5:0

Kindel 5:0 võit senise liidri Jõgeva SK Noorus-96 üle tõstis Võru FC Heliose jalgpallimeeskonna Eesti II liiga ida-põhjapiirkonnas teiseks. Juhtkohale asunud Tallinna Legionile kaotavad võrulased vaid punktiga. „Mängisime oma mängu ja vahe eelnevate mängudega oli see, et suutsime rünnakuid edukalt lõpetada. Kuigi luhtasime siiski mitu sajaprotsendilist võimalust, oli realiseerimine täna võrreldes eelmiste mängudega heal tasemel,”

Mari-Liis Mõttus võitis Põleva Kivi rattamaratoni

Mari-Liis Mõttus oli täna Ida-Virumaal toimunud 54 km pikkusel Põleva Kivi rattamaratonil kiireim naine, lüües 21 sekundiga teise koha saanud Greete Steinburgi. Üldjärjestuses lõpetas Mõttus kõrgel 68. kohal. „Mari-Liis võitles alguses kõvasti positsiooni pärast. Kuna talle oli see esimene maraton sel aastal, siis oli tema ja Greete Steinburgi vahel stardis vähemalt 100 meest. Staadioni väljasõidul

FC Vastseliina sai Viljandis magusa võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võitis FC Vastseliina täna võõrsil endast tabelis eespool olnud Viljandi JK Tuleviku III meeskonna 4:3. Võit oli seda magusam, et erinevatel põhjustel puudujate tõttu mängiti kümnekesi. Mängu kontrollisid algul võõrustajad, kes 36. minutiks ka 2:0 juhtima asusid. Mõni minut enne poolaja lõppu vähendas Kristjan Kurrikoff vahe minimaalseks. Teisel poolajal tegutsesid Vastseliina

Navi Vutiselts kaotas võõrsil SK Tääksile

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti meistrivõistluste III liigas võõrsil SK Tääksile 3:6 ning on kahe viigi ja nelja kaotusega lõunapiirkonna tabeli viimasel real. Navi jäi esimese poole tunniga 0:2 kaotusseisu, aga jõudis poolaja lõpus tänu Karl Martin Saare kahele väravale viigini. 61. minutil minid Martin Meriste väravast 3:2 juhtima, aga võõrustajad vastasid kohe omalt poolt

Rolf Robert Peebo alustas hooaega hästi

Noorte heitjate seeriavõistluse tänavuse hooaja esimesel etapil eile Tallinnas võitis Rolf Robert Peebo U18 vanuseklassis 46.63-ga kettaheite ning tuli kuulitõukes 15.42-ga kolmandaks. Mõlemad tulemused on tema uued isiklikud rekordid. M20 vanusklassi odaviskes oli Joel Kuldmäe 56.68-ga viies.