Võit aitas FC Vastseliina liidrile lähemale

FC Vastseliina võitis täna Väimelas Tartu Ülikool Faunat 2:1 (0:0) ning tõusis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas kolmandaks. Küllaltki võrdses ja võimalustevaeses kohtumises avas skoori teise poolaja alguses, 49. minutil Gaspar Vainula. 63. minutil teenis Tauri Maidla Vastseliina kasuks penalti, mille realiseeris kindlalt Artur Palok. Mõni minut hiljem oli 11 meetri karistuslöök kasutada ka külalistel,

Tanel Leok tõusis MM-sarjas koha võrra kõrgemale

Tanel Leok saavutas täna Saksamaal Teutschenthalis motokrossi MM-etapil MXGP-klassis 12. koha ning tõusis sarja kokkuvõttes koha võrra ülespoole, 15. kohale. Leok (Husqvarna) lõpetas esimese sõidu 13. ja teise 11. kohaga. Etapivõidu võttis teise sõidu võitnud itaallane Antonio Cairoli (KTM), kellega sama palju punkte teenis ka esimese sõidu kiireim, Hollandi krossimees Jeffrey Herlings (KTM). Kolmandaks tuli

Viljar Kuljus pedaalis Elvas ja Jõgeval

Viljar Kuljus lõpetas täna Elva rattapäeva 87 km pikkuses maanteesõidu võitjast ligi neli minutit hiljem suures grupis ja sai 23. koha. Esikoha võitis Kristo Prangel. Eile tuli Kuljus 110 km pikkusel Jõgeva rattarallil seitsmendaks. Esikoha võitnud Vahur Valvasele kaotas ta nelja minutiga.

OK Võru naistele Balti meistrivõistlustel teate 4. koht

Orienteerumise Balti meistrivõistlustel Leedus sai OK Võru naistest (Kerstin Uiboupin, Laura Joonas, Marianne Haug) koosnenud Eesti II võistkond täna naiste teatevõistluses Valgevene, Läti ja Leedu järel neljanda koha. Eleri Hirv jooksis kuuendaks tulnud Eesti I võistkonnas. Meeste teatevõistluse võitis Leedu. Jaagup Truusalu ja Kaur Kase jooksid Eesti I (8. koht) ning Alar Kume ja Janek

Auklik Helios Merkuuri vastu ei saanud

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas kaotas Võru FC Helios täna Tartus sealsele FC Merkuurile 2:5 (1:2). Helios läks mängule eelmise aasta II liiga ida-põhjapiirkonna võitjaga nii, et eri põhjustel oli hulganisti puudujaid ning juba 5. mänguminutil pidi kohtumise katki jätma ka nädala sees treeningul vigastada saanud meeskonna kapten Reijo Künnapuu. Kõige suurem põud valitses võrulastel äärekaitsjate