Marian Kikas sai Eesti meistrivõistlustel seitsmenda koha

Kõrvemaal üleeile toimunud kestvusratsutamise Eesti meistrivõistlustel sai Marian Kikas hobusel Jaliszko seitsmenda koha. Eesti meistriks krooniti Virge Laur hobusel Filly-Bella. Eesti meistrivõistluste medalivõitjad selgusid 120 km distantsi läbimise järel, võistlejaid oli üheksa. Kõrvemaa nõudlikud rajad nõudsid ratsanikelt tarkust ja hobustelt vastupidavust, samuti oli väljakutseks soe ilm. Marian Kikas ja Jaliszko. Foto: Hobumaailm.ee

Heliose jalgpallurid aitasid naabril meistriliigas võiduarve avada

Põlva FC Lootos saavutas läinud laupäeval Eesti naiste jalgpalli meistriliigas hooaja esimese võidu, alistades koduväljakul 2:0 ainsana võiduta jätkava Noortekoondise. Mõlemad väravad lõi Võru FC Helioses treenerina töötav Sandra London (taga vasakult teine) ning Lootose algkoosseisu kuulusid Võru tüdrukutest veel Astrid Erik (taga vasakult neljas) ja Hanna Rästa (ees vasakult kolmas), kes mõlemad Heliose kasvandikud

Võru Heliose järelkasvust olid võidukad U11 poisid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel olid Võru FC Heliose meeskondadest nädalavahetusel võidukad U11 poisid, kes alistasid eile kodus Paide LM Koeru 5:0. U16 meeskond kaotas üleeile võõrsil Raplamaa JK-le 0:3, U13 poisid eile kodus Tartu FC Heliose kollasele meeskonnale 0:2 ning U12 poisid eile samuti kodus Tartu JK Tammekale 2:3. Hetk Võru Heliose ja Tartu Tammeka U12

MMi valikturniiriks valmistuv Eesti koondis pidas kontrollmänge

Eesti meeste võrkpallikoondis, kuhu Võrust pärit mängumeestest kuuluvad Robert Täht ja Henri treial, pidas koduse MMi valikturniiri eel viimased kontrollmängud Hispaania ja Venemaaga. Hispaania alistati kahel korral kolmest: reedel 3:1 ja laupäeval 3:0, eile, teise koosseisuga mängides, kaotati 2:3. Täht oli esimeses mängus 16 punktiga Eesti parim, rohkem ta hispaanlaste vastu ei mänginud. Treial sai

Timo Sild jooksis Soome meistrivõistlustel esikolmikusse

Timo Sild saavutas eile orienteerumise Soome meistrivõistluste lühirajal ligi 300 võistleja seas kolmanda koha. Medalit ta siiski ei saanud, sest võistles välisriigi kodanikuna väljaspool arvestust. Võistlus toimus Pirkanmaa maakonnas Kangasala vallas, eestlastele harjumuspäratul hea joostavusega kaljumaastikul. Soome meistriks tuli Fredric Portin, kelle võiduaeg finaalis oli 32.45. Einari Heinaro kaotas talle 1.05 ja Sild 1.29-ga. Esikolmik