Võru naiskond jäi meistriliigas viimaseks

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna koduväljakul Audentese SG/Noortekoondisele 1:3 (18, -24, -13, -22), mis tähendab, et Eesti meistriliigas tuli leppida viimase kohaga. Meistriliiga 5.–6. koha saatuse otsustanud seeria esimesed kaks mängu peeti ligi kuu aega tagasi ning siis võitsid võrulannad kodus 3:0, ent kaotasid Kohilas 1:3. Mullu sai Famila/Võru VK meistriliigas neljanda koha. Nii madalal

Markus Salumets jooksis 200 m 22,99-ga

Võru spordikeskuse staadionil alanud Võrumaa koolinoorte kergejõustikumeistrivõistluste avapäeva parimaks tulemuseks oli Markus Salumetsa uus isiklik rekord 22,99, mis andis talle esikoha meesjuunioride 200 meetri jooksus. Neljas vanuseklassis jagati täna välja kokku 44 medalikomplekti. Homme on teine võistluspäev. Tänased võitjad. Meesjuuniorid. 200 m Markus Salumets (Antsla G/Audentes) 22,99. 800 m Andre Ojala (Vastseliina G) 2.11,64. 3000

Võrumaa tõstjatele kaks teist kohta

Kilingi-Nõmmel laupäeval toimunud Pärnumaa lahtistel meistrivõistlused lamades surumises jäi Rando Raudsepp kuni sajakiloste meeste seas tulemusega 175 kg napilt teiseks. Veiko Kärbla saavutas kehakaalus kuni 85 kilo kaaluvate meeste seas 147,5 kiloga samuti teise koha ning Roland Desjatski oli samas kehakaalus 135 kiloga neljas.

Antsla meeskond alustas rahvaliigas viigiga

Võrumaa meeskondadest esimesena alustas Eesti jalgpalli rahvaliiga turniiri Antsla, tehes üleeile B-tasandi alagrupimängus võõrsil 2:2 viigi Valga Kuraditega. Antsla väravad lõid Tambet Nugin ja Kert Taal. Antsla mängib rahvaliigas seitsmendat korda ning pääses mullu esmakordselt play-offi. Eesmärk alagrupist edasi saada seati ka tänavu. Antsla meeskonna esindaja Üllar Salumetsa sõnul on suurimaks raskuseks igaks mänguks korralik

Siim Plangi sõidab Harju rallit koos Olaf Suuderiga

Eeloleval reedel ja laupäeval sõidetakse Harju- ja Järvamaa teedel autoralli Eesti meistrivõistluste teine etapp Neste Harju Rally, kus stardis on ka Siim Plangi. Tema kõrval võtab koha sisse viimati 2010. aastal Margus Remmakule kaarti lugenud legendaarne telemees Olaf Suuder. „Juhtus nii, et Urmas Roosimaa ei saanud tulla ning ta juhatas mind Olafini. Hetkel on see

Riho Lehiste kasvandik saavutas Venemaal kolmanda koha

Võru judotreeneri Riho Lehiste kasvandik Larina Pikulova saavutas laupäeval Venemaal Moskva oblastis Dzeržinskis toimunud rahvusvahelisel noorte judoturniiril kolmanda koha. Võistlustel osalesid noored judokad Venemaalt, Valgevenest, Soomest, Kasahstanist, Eestist ja Lätist. Larina Pikulova ja Riho Lehiste. Foto: erakogu