Tanel Leok sai Prantsusmaa MM-etapil 15. koha

Motokrossi MMi etapil Prantsusmaal Ernées sai Tanel Leok (Husqvarna) täna MXGP-klassis kahe sõidu kokkuvõttes 15. koha. Esimese sõidu võitis sakslane Maximilian Nagl (Husqvarna) itaallase Antonio Cairoli (KTM) ja belglase Jeremy van Horebeeki (Yamaha) ees. Leok alustas ettevaatlikult, sest eilsest kukkumisest saadud randmevigastus ei lubanud 100% pingutada. Sõidu edenedes näitas Leok aga üha paremat kiirust ning

Timo Sild oli MK-etapi tavarajal parima eestlasena 21.

Orienteerumise MK-etapil Soomes joosti täna tavarada, kus Timo Sild sai 21. koha. Võistlus toimus viitstardist ning rajale mindi kolmapäevase sprindi kvalifikatsiooni ja laupäevase lühiraja summeeritud aegade järgi. 15,3 km pikkuse distantsi finišisse jõudis esimesena ajaga 1:26.52 Magne Dæhli Norrast. Stabiilse jooksu teinud, kuid 19. stardipositsioonilt lõpuks 21. kohale langenud Timo Sild kaotas võitjale 7.14-ga ja

Eleri Hirv ja Kaur Kase võidutsesid Tartu Kevadel

Nädalavahetusel Jõgeva maakonnas Kassinurmel toimunud orienteerumisvõistlusel Tartu Kevad võitis naistest kahe päeva kokkuvõttes esikoha Eleri Hirv ja meestest Kaur Kase (mõlemad OK Võru). Võru klubile tõid esikoha veel Alex Treier (M18) ja Hando Allmann (M16). Kaidi Piirisild (N14)saavutas teise koha, Jürgen Joonas (M14), Kati Iher (N18) ja Airi Alnek (N45) tulid kolmandaks.

Lõunalõvi teatenelik jäi esimesena medalita

Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi teatenelik sai täna Pärnus toimunud teatejooksude Eesti meistrivõistlustel 4 x 1500 meetri jooksus neljanda koha. Ivar Ivanov, Eno Lukk, Margus Kirt ja Raido Ränkel jooksid aja 16.56,16. Kulla võitnud spordiseltsi Sparta kvartetile kaotati ligi 25 sekundiga, pronksist jäi puudu kaheksa sekundit.

Riho Lehiste kasvandikud noppisid Lätis medaleid

Riho Lehiste juhendatavad Valgamaa Keeni kooli noored judokad võitsid eile Lätis 8. Aluksne linna karikavõistlustel viis esikohta ja kaks pronksmedalit. Esikoha saavutasid Raimond Ilves, Kermo Juhkov, Kerte Juhkov, Jorma Otto ja Gaidy Toomsalu, kolmandaks tulid Ronaldo Toomsalu ja Gairy Toomsalu. Keeni kooli noored judokad. Foto: erakogu