Kubijal selgusid Eesti karikavõitjad

Kubijal läinud laupäeval toimunud Eesti karikavõistlustel veeslaalomis võitsid esikoha Tarmo Peiker (meeste ühesüst), Argo Raudsalu (meeste ühekanuu) ja Külli Raudsalu (naiste ühesüst). Meesjuunioridest oli ühesüstal parim Agur Kastemäe ja naisjuunioridest Marie Klopets.

Rei noortele judokatele Lätis kaks esikohta

Laupäeval Lätis Ulbrokas toimunud noorte judoturniiril võitsid Võru Rei judokad kaks esikohta. Need saavutasid U10 vanuseklassis Markus Soe (-23 kg) ja Anri Neeve (-38 kg). Markus Soe (vasakul) ja Anri Neeve. Foto: Rei

Tauno Tamm võitis Elvas Küti Karika

Elvas üleeile toimunud rahvusvahelisel võistlusel compak sportingus Küti Karikas võitis esikoha Tauno Tamm. Esmalt tabas ta 100 märgist 97 ja seejärel finaalis, kus taas nullist alustati, 25 märgist veel 23. Tauri Tamm saavutas kolmanda koha, Kaupo Kindsigo jäi jagama 10.–12. kohta.

Aigar Leok jäi Tallinna GP-l alla vaidRannar Uusnale

Aigar Leok saavutas nädalavahetusel toimunud rahvusvaheliseö endurovõistlusel Tallinn GP absoluutarvetsues teise koha, jäädes alla vaid Rannar Uusnale. Eesti meistrivõistluste teine etapp oli ühtlasi järgmisel aastal toimuva MM-etapi proovivõistlus ning seetõttu olid ka katsed pikemad ja raskemad, kui Eestis tavaliselt. Oma osa mängis soe ilm, mis sõitjatele veelgi raskusi lisas, sest mõlemal päeval tuli sadulas olla

Eesti koondis jätkab võitlust MMile pääsu eest

Eesti meeste võrkpallikoondis, kuhu Võrust pärit mängmeestest kuuluvad Robert Täht ja Henri treial, saavutas eile Tallinnas lõppenud MMi valikturniiril Venemaa järel teise koha ja jätkab võitlust MMile pääsu eest. Venemaa oli ainus meeskond, kellele Eesti kodus alla jäi ja seda numbritega 1:3. Enne seda tunnistasid väljakuperemehed vaid võite: Rumeenia alistati 3:1, Kosovo 3:0, Montenegro 3:0