Võrumaa petanginaiskond tuli Jõu meistriks

Võrumaa II naiskond, kuhu kuulusid Ülle Rauk, Olga Säinas ja Ruti Loid, võitis läinud pühapäeval Valgas Eestimma spordiliidu Jõud petangimeistrivõistlustel esikoha. Võrumaa naistele kuulus ka neljas koht. Meeste turniiril said Võrumaa petankerid neljanda ja kaheksanda koha. Võistkondlikult tuli Võrumaa Länemaa järel teiseks.

Võrumaa seeniorpetankerid võitsid neli medalit

Valgas läinud nädala laupäeval toimunud seenioride Eesti meistrivõistlustel petangis võitsid Võrumaa petankeritest esikoha Avo Tagen (M60-69) ja Rein Koha (M70-79) ning kolmandaks tulid Jaan Joonas (M35-49) ja Tiiu Haga (N70-79). Võiskondlikult sai Võrumaa neljanda koha.

Team Haanja: Marko Kilbi siht on sõita olümpiafinaalis

Team Haanja, kuhu Võru suusaklubi meestest kuuluvad Raido Ränkel ja Marko Kilp ning üheks treeneriks on Anti Saarepuu, korraldas täna Tallinnas pressiürituse, kus andis ülevaate eeloleva hooaja plaanidest ja eesmärkidest. Saarepuu sõnul on Team Haanja sportlaste 2017/2018 hooaja peamine eesmärk loomulikult Pyeongchangi taliolümpiamängud ning esmaseks sihiks on teha kohe hooaja alguses head stardid, et suurendada

Võru Heliose esindusmeeskond sai kaks uut toetajat

Jalgpalliklubi Võru FC Helios sõlmis OÜ-dega Borg Kinnisvara ja Nordmetallik koostööleppe, mille kohaselt saavad neist ettevõtetest klubi esindusmeeskonna suurtoetajad. Leping sõlmiti kaheks aastaks ning kui koostöö sujub, plaanitakse seda pikendada. „Borg Kinnisvara peab oluliseks panustada oma piirkonna arengusse ja heaolu tõstmisse. Seetõttu soovime toetada Võrumaa suurima jalgpalliklubi andekate mängijate arengut ja kasvamist. Helios on väga