Mõisa Ait Cupi võitsid Ahti Asmann ja Kristel Lusti

Eelmisel nädalavahetusel Võrus Tamula tenniseväljakutel toimunud 6. tenniseturniiril Mõisa Ait Cup võitis meestest esikoha Ahti Asmann ja naistest Kristel Lusti. Meestest jõudsid esikolmikusse veel Kalmer Lain ja Taago Hiiesalu ning naistest Elo Toom ja Merike Kaver. Turniiril osalenud mängijad. Foto: erakogu

Rolf Robert Peebo parandas isklikke rekordeid

Tallinnas eile toimunud Eesti heitjate seeriavõistluse etapil parandas väljaspool arvestust võistelnud Rolf Robert Peebo nii kuulitõukes kui ka kettaheites isiklikku rekordit. Viiekilost kuuli tõukas 17aastane Audentese spordikoolis õppiv Võru noormees 16.05, poolteisekilost ketast heitis 48.05. Naiste odaviskes sai Mari-Liis Tulev 45.23-ga teise koha.

HRK krossarja etapil sai napi võidu Viljar Kannimäe

Haanja rattaklubi krossisarja eile Põlvamaal Taevaskojas sõidetud etapi võitis Viljar Kannimäe, kes lõi ägedas finišiheitluses vaid 0,7 sekundiga tartlast Kristjan Randmat. Kolmanda koha sai Toomas Lepik Tartust ning neljandana lõpetas kiireim seenior Tarmo Mõttus. Mõttuse sõnul toimus stardis väike kukkumine – Robi Niit oli stardiringist valesti aru saanud ja põrutas vasakule pööramise asemel otse. „Sõitis