Tanel Leok võttis Pärnust maksimumi

Pärnu lennuvälja motopargis sõideti täna Eesti motokrossi meistrivõistluste teine etapp, mis oli samas ka Läti tiitlivõistluste kolmandaks osavõistluseks. Päev oli edukas Tanel Leokile, kes võitis kõik sõidud, kus osales. MX1-klassis oli Leok kiireim juba kvalifiaktsioonis ja võitis kindlalt ka mõlemad sõidud. Avasõidus oli tema peamiseks konkurendiks lätlane Toms Macuks, kes alguses juhtis, kuid pidi hiljem

Võru Helios leidis II liigas üles võidutee

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas astus kahes eelmises mängus kaotusega leppima pidanud Võru FC Helios taas võidurajale, kui alistas täna võõrsil Tallinna JK Dünamo kindlalt 4:0 (1:0). „Kokkuvõtteks võib öelda, et oli hea mäng. Olime kannatlikud, ootasime teisel poolajal oma võimalused ära ja saime taas positiivsele lainele,” ütles meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu. Esimesed minutid olid väheke

Võru tüdruk saavutas maadlusvõistlusel kolmanda koha

Täna Tartus toimunud 48. Georg Hackenschmidti mälestusvõistlustel maadluses saavutas Leandra Udras kuni 40 kilo kaaluvate tüdrukute konkurentsis kolmanda koha. Poiste Kreeka-Rooma maadluse tuli Henri Pihlapuu kehakaalus kuni 25 kg viiendaks. Lisaks Eesti maadlejatele võistlesid turniiril Venemaa ja Läti võistkonnad.

Lõunalõvi näitas teatejooksudes väledaid jalgu

Valgas täna toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes võitsid Lõunalõvi/Võru spordikooli võistkonnad viis medalit, nende seas ka ühe kuldse. Eesti meistriks tulid ajaga 1.07,86 U16 vanuseklassi 4 x 110 meetri tõkke-teatejooksu võitnud Kristjan Kesselmann, Markus Post, Erki Pähn ja Talis Timmi. 4 x 100 meetri jooksus teenisid Timmi ja Post koos Armands Ivanovsi ja Rando Uustaluga

Viljar Kannimäe oli Valgehobusemäe maratonil 22.

Estonian Cup sarja tänasel Valgehobusemäe rattamaratonil jäi Võrumaa ratturite parimaks tulemuseks Viljar Kannimäe 22. koht. Ajaga 1:49.45 esikoha võitnud Peeter Pruusile kaotas ta 55 km pikkuses sõidus veidi enam kui viie minutiga. Robi Niit oli 24., Tarmo Mõttus 31. (M40 7.), Taavi Kannimäe 34., Karl Pruuli 36. (M18 2.), Alar Reiska 40. (M50 2.) ja

Tänavune esimene Võrumaa derbi üllatust ei toonud

Hooaja esimeses III liiga Võrumaa derbis alistas FC Vastseliina jalgpallimeeskond täna Navi Vutiseltsi 3:1. Väimelas peetud mängu esimene poolaeg lõppes 1:1. 25. minutil viis Tamriko Õkva Navi penaltist 1:0 ette, kaheksa minutit hiljem Kristjan Kurrikoff viigistas. Teisel poolajal osutus Navi Vutiseltsi eest täna esimesena liigamängudes 50 väravani jõudnud Õkva kodumeeskonna mustaks lambaks – ta sai