Eesti koondises on kodusel MMil viis Võrumaa orienteerujat

Eesti Orienteerumisliidu juhatus kinnitas Eesti koondise juuli alguses toimuvaks MMiks ning väljavalitute hulka mahtus ka viis Võrumaa oreinteerujat. Meeste koondisse kuuluvad võrulastest Kaitsejõudude spordiklubi esindavad vennad Timo (29) ja Lauri (27) Sild. Mõlemale on seekordne MM järjekorras juba seitsmes. Timo Sild (maailma edetabeli 22.) peaks seekord Lõuna-Eestis toimuval MMil võistlema 4. juulil Rõuges tavarajal, 6.

Võrumaa laskurid jäid Eesti karikavõistlustel esikümnest välja

Tallinnas Männiku tiirus nädalavahetusel toimunud Eesti karikavõistlustel sportingus sai 200st märgist 163 tabanud Tauno Tamm 11. koha. Kaupo Kindsigo jagas 78 laskuri konkurentsis 37.-39. kohta ja Tauri Tamm 57.-59. kohta. Võistkondlikult saadi viies koht. Täpseima käega oli soomlane Tero Rantonen, kes tabas 173 märki.

Armin Pilv võitis Läti karikasarja etapi

Armin Pilv võitis eile Lätis Siguldas Korde rajal lõunanaabrite downhilli karikasarja etapil M18 vanuseklassi võistluse ning tuli paarisslaalomis absoluutarvestuses teiseks. Laupäeval Eestis rattamaratonil osalenud Pilv jõudis võistluspaika alles sama päeva õhtuks ja enam harjutada ei jõudnud. Pühapäeval sai rajatrenne alustada hommikul kella kümnest ning kahe rajaga tutvumiseks jäi aega vaid kaks tundi. „Seda oli selgelt

Eesti naiskond sai MMi valikturniiril neljanda koha

Eesti võrkpallinaiskond, kuhu kuulus ka Eliise Hollas, sai Portugalis MMi valiksarja teise ringi turniiril neljanda koha. Valiksari on sellega Eesti jaoks lõppenud. Valikgrupi kolmele paremale tiimile, Saksamaale, Sloveeniale ja Portugalile, kaotasid eestlannad 0:3. Soome alistati 3:1 ja Prantsusmaa 3:2. Hollas sekkus kolme mängu vahetusest ning sai Saksamaa vastu kirja ühe ja Portugali vastu kolm punkti.

Robert Täht hiilgas mängus Montenegroga

Võrkpalli maailmaliiga III divisjoni esimesel turniiril Montenegros võitis Eesti meeskond, kuhu Võrust pärit mängjaist kuuluvad kuuluvad Robert Täht ja Henri Treial, kolmest mängust kaks. Reedel alistati Taiwani meeskond 3:2 ja ile Montenegro 3:0, laupäeval jäädi aga 1:3 alla Tuneesiale. Täht ja Treial sekkusid esimesse mängu vaid korraks vahetusest. Tuneesia vastu alustasid mõlemad algkoosseisus ning Täht