Tanel Leok lõpetas Venemaa MM-etapi teises kümnes

MXGP-klassi motokrossi MM-etapil Venemaal Orljonokis lõpetas Tanel Leok (Husqvqrna) täna sõidud 20. ja 13. kohaga, mis kokkuvõttes andis talle 17. koha. Porikrossiks kujunenud etapil lõpetasid esimeses sõidus lesikolmikus hollandlane Jeffrey Herlings (KTM), itaallane Antonio Cairoli (KTM) ja belglane Clement Desalle (Kawasaki), teises Desalle ning prantslased Romain Febvre (Yamaha) ja Gautier Paulin (Husqvarna). Etapivõit läks Desalle’ile

Hanna-Mai Vaikla täitis isikliku rekordiga U23 EMi normi

Hanna-Mai Vaikla püstitas Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlusel naiste seitsmevõistluses 5356 punktiga uue isikliku rekordi ja täitis ühtlasi juulis Poolas toimuva U23 EMi normi. Oma senise tippmargi, mis oli püstitatud mullu, ületas 20aastane Võrust pärit mitmevõistleja 62 silmaga. Uus rekord sündis tänu tugevale teisele päevale. Vaikla alustas Soomes Kuortanes peetud võistlust eile uue isikliku rekordi 14,91-ga 100

Võrumaa korvipaar MM-etapil punktikohale ei jõudnud

Võrumaa motomehed Taavi Pungits ja Lauri Küttis täna Lätis Kegumsis toimunud külgvankrite motokrossi MMi etapil punktisaajate sekka ei jõudnud. Esimese sõidu lõpetasid nad 27. ja teise 23. kohaga. Etapi võitsid Danel Willemsen ja Robbie Bax (Holland), teiseks tulid MM-sarja liidrid Etienne Bax ja Nicolas Musset (Holland-Prantsusmaa) ning kolmandaks Valentin Giraud ja Elvijs Mucenieks (Prantsusmaa-Läti). Seitsmest

Martin Leok võitis endurosprindi Eesti karikasarja etapi

Täna Valgamaal toimunud endurosprindi Eesti karikavõistluste etapil „Leigo järved” oli absoluutselt kiireim mees Martin Leok, kellele kuulus ka E2-klassi esikoht. Sõmerpalu motoklubile tõid esikoha veel Veiko Rääts (E1), Elary Talu (E3) ja Reio Timmi (juuniorid). Priit Palatu (E3) ja Vaido Kalm (40+) saavutasid teise koha ning Kaspar Raidmets (E1)ja Riho Kollist E3) kolmanda koha.

Leokite järgmine põlvkond tõstab pead

Türil Kihli motokeskuses täna sõidetud motokrossil võitis 50 cm3 mini-klassis esikoha Lucas Leok ning 50 cm3 klassis sai Travis Leok seitsmenda koha. 85 cm3 klassis võisteldi Eesti meistrivõistluste arvestuses ning Mikk Kallion oli 11.

Õilme Võro jooksis uue Võrumaa tippmargi

See, mis Õilme Võrol eile 100 meetri jooksus tegemata jäi, sai täna kaks korda pikemal võistlusmaal tehtud – 21-aastane Võru vallast pärit sprinter kärpis Lätis Valmieras Balti meistrivõistlustel kergejõustikus Võrumaa naiste 200 meetri jooksu rekordist 45 sajandikku. Uus rekord on 24,12. Sisetingimustes on Võro 200 meetrit siiski korra veelgi kiiremini läbinud, ajaga 24,07. Tänane tulemus