Võru Heliose teine koosseis taltsutas Jõgeva duubelhundid

Võru FC Helios II võitis täna võõrsil Jõgeva FC Wolvesi teist rivistust 3:1 ja kindlustas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas oma kolmandat kohta. Esimese poolaja võitis Võru meeskond 2:0. Väravad löödi juba esimese tosina minutiga. Esmalt mängiti läbisööduga vastaste väravavahiga üks-üks-olukorda Jaagup Abel, kes sellist võimalust kasutamata ei jätnud, teise palli lükkas võõrustajate puuri väravaesisest

Eesti meeskond jäi sõjaväelaste MMil napilt kullata

Vennad Lauri ja Timo Sild võitsid täna koos Sander Vaheriga Soomes sõjaväelaste orienteerumise MMil meeste teatevõistluses hõbemedali. Kulla võitnud Venemaale jäi Eesti meeskond alla vaid kolme sekundiga. Eesti trio püsis kogu võistluse kõrges mängus – mõlemad teatevahetused tehti teisena, vaid vastavalt üks ja kolm sekundit pärast liidrit. Viimases vahetuses jooksid Timo Sild ja Venemaa ankrumees

PM: Tänak ja M-Sport vallutavad Võrumaa

Sel nädalal kostab Võrumaa metsade vahel peale harjumuspärase linnulaulu ka valjemat müra: eile alustas seal oma Poola ralli eelset testi M-Spordi meeskond, kus sõidavad ka Ott Tänak ja neljakordne maailmameister Sebastien Ogier, nädalavahetusel on sama plaan Toyota tiimil, kirjutas Postimees. Loe Postimehest!