Võru Helios läheb suvepausile Maardu Unitedi skalbiga

Võru FC Helios jäi täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga kodumängus Maardu Unitediga avapoolajal küll kuivale, aga pani teise mängupoolega jõuvahekorrad paika ja võitis 4:0. „Kevadringi lõpetuseks magus võit. Seis jäi küll 4:0, aga selle mängu oleks võinud ka 14:0 võita,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu. „Kõik mängijad tegid head tööd. Eraldi tahaks välja tuua keskkaitsepaari

FC Vastseliina tõusis III liigas esikohta jagama

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas alistas FC Vastseliina täna Väimelas EMÜ SK 2:1 ja tõusis vähemalt homseni Tartu JK Welcoga esikohta jagama. Mängu esimene ohtlik võimalus avanes maaülikooli meestel, kuid Sander Pildi hea tõrje hoidis seisu viigis. Esimese poolaja keskel viis Austraaliast naasnud FC Vastseliina mullune suurim väravakütt Erki Alliksoo oma meeskonna juhtima, poolaja lõpus

Võrumaa kergejõustiklastele kaks teist kohta

Pärnus täna peetud Eesti karikavõistlustel kergejõustikus saavutasid Võru Lõunalõvi sportlastest Martin Paakspuu ja Mari-Liis Tulev teise koha. Martin Paakspuu ületas teivashüppes 4.75. Robin Noole võidutulemus oli 4.85. Tulev sai odaviskes kirja tulemuse 47.10. Esikoha võitis 62 sentimeetrit pikema odakaarega Mirell Luik. Meeste 1500 meetri jooksus oli peagi 50-aastaseks saav Margus Kirt ajaga 4.16,74 seitsmes. Hanna-Mai

Armin Pilv võistleb Austrias mäestlaskumise EK-etapil

Armin Pilv sai täna Austrias Schladmingis ratastel mäestlaskumise (downhill) EK-sarja etapi U19 vanuseklassi kvalifikatsioonis 54 võistleja seas 34. koha. Tema sõnul algas võistlus hästi ja esimesed sada meetrit läksid plaanitult, siis tuli kurvis väike sõiduviga ning raske rada hakkas oma nõudma. „Poole raja peal oli juba täitsa väsinud, aga siis läks õige sõit alles lahti.