Tanel Leok oli Itaalia MM-etapil 13.

Tanel Leok (Husqvarna) sai motokrossi MXGP-klassi MM-sarja etapil Itaalias Ottobianos kahe sõidu kokkuvõttes 13. koha. Lombardia GP võitis MMi liider Antonio Cairoli (KTM). Tänases esimeses sõidus tuli Leok avaringilt 15. kohal ning samal positsioonil ta ka lõpetas, olles esimene mees, kes sõidu võitnud Cairolilt ringi sisse sai. Itaallase järel lõpetasid esikolmikus veel hollandlane Jeffrey Herlings

Õilme Võro edestas Soomes vaid ühte konkurenti

Euroopa võistkondlike kergejõustikumeistrivõistluste esiliigas Soomes Vaasas kuulus Eesti koondisse ka Õilme Võro, kes pidi üleeile naiste 200 meetri eeljooksus ajaga 24,53 leppima eelviimase ehk 11. kohaga ja tänasesse finaali ei pääsenud. Oma nimel olevast Võrumaa rekordist jäi ta 0,41 sekundi kaugusele. Eile jooksis Võro viimast vahetust 4 x 100 meetri teatejooksus, kus Eesti naiskond (veel