Kubija jaanimaratoni võitis Marko Viilup

Kümme jooksjat startis eile Võru külje all Kubija jaanimaratonile ning finišisse jõudis neist esimesena Marko Viilup (pildil) ajaga 3:43.58. Kahest naisest oli ajaga 6:05.22 kiirem Annika Pang. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Palju õnne! Juta Kama 90

Täna tähistab väärikat juubelit Võrumaalt kunagisest Kasaritsa vallast pärit kergejõustiklane ja võrkpallur ning spordipedagoog ja treener Juta Kama (Raudsepp). 1946. aastal Võrus keskkooli ja viis aastat hiljem Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonna lõpetanud neiu alustas sportimist omapäi. 1946. aastal püstitas ta oma esimesel võistlusel kaugushüppes paljajalu Võrumaa rekordi 4.43. Tartus olid tema treenerid Fred Kudu ja Aleksander

Eleri Hirv oli Expedition Estonial kiireim naine

Eleri Hirv võitis naiste arvestuses seiklusspordivõistluse Expedition Estonia. Ligi 220 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus tal 17 tundi ja 4 minutit. Võistluse start anti 22. juuni päikeseloojangul Lahemaal Tammispea rannas. Esmalt oli kavas 40 km pikkune maastikujooks läbi öise Lahemaa ja Kõrvemaa, järgnes 140 km pikkune rattasõit Soomaa suunas ning lõpuks veel 40 km süstasõitu

Mari-Liis Mõttus lõpetas grupisõidu kaheksandana

Mari-Liis Mõttus sai eile Tartumaal Lähtel peetud jalgratturite maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel naiste grupisõidus kaheksanda koha. 78,6 km pikkuse sõidu võitis Kelly Kalm (CFC SK). Temaga sama aja sai veel seitse ratturit, kaheksandana lõpetanud Mõttus kaotas võitjale seitsme sekundiga. Võistles 18 naist. „Naiste sõit oli suhteliselt igav. Teisel ringil said kümme naist eest ära, midagi üritasid