84,4 km pikkune Rõuge Trail Run võideti ajaga 8:17.20

Täna toimunud Rõuge Trail Runi 84,4 km pikkusel ultradistantsil võitis ajaga 8:17.20 esikoha Ain Fjodorov Otepäält. 14 jooksjast lõpetas 12. Tavalisel maratonidistantsil oli meestest ajaga 3:43.12 kiireim Sander Lepik ja naistest ajaga 4:16.34 Jane Saluorg, kes pärit Võrumaal Varstu vallast. Maratoni läbis 30 meest ja 19 naist. Tulemused Pildid

Kerstin Uiboupin jäi sprindifinaalis viimaste hulka

Kerstin Uiboupin pidi täna Tartus orienteerumise MMil naiste sprindis leppima 44. kohaga. Kulla võitis lõpuajaga 13.55,5 taanlanna Maja Alm, kahvatumat värvi medalid langesid Venemaa orienteerujate Natalja Gemperle (+37,0) ja Galina Vinogradova (+38,7) saagiks. Esmakordselt täiskasvanute MMil osalev Uiboupin kaotas Almile 4.24,4-ga ning jättis seljataha vaid Lizzie Inghami Uus-Meremaalt ja diskvalifitseeritud austraallanna Natasha Key. „Finaal oli

Mari-Liis Mõttus oli Raplamaa rattamaratonil kiireim naine

Mari-Liis Mõttus võitis täna Estonian Cup maastikurattasarja kuuluval Raplamaa rattamaratonil naiste arvestuses esikoha, lüües esikohaheitluses kuue sekundiga Greete Steinburgi. Üldjärjestuses oli Mõttus 70. lõpetaja. „Mari-Liis sai stardist hästi minema ja oli enamuse sõidust naiste liider, aga jäi sõidu keskel üksi ja pidi kõvasti tuulega võitlema, et kiirust hoida. Vahe ei olnud suur, umbes 30 sekundit

Võru FC Helios II kirjutas tabelisse suure võidu

Võru FC Heliose duubli jalgpallurid panid täna Väimelas peetud mängus Viljandi JK Tuleviku IV meeskonnaga oma tahtmise maksma, võites 7:1 (4:1). Mäng agas rajult. Helios üritas kohe kontrolli mängu üle oma kätte võtta ning 6. minutil avaski Kert Joakit skoori. Minut hiljem eksiti aga kaitses ning vastaste kiirrünnaku järel oli seis 1:1. Seegi seis ei

FC Vastseliina valmistas kodupublikule pettumuse

FC Vastseliina lasi käest suurepärase võimaluse Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas liidrikohta jagama tõusta, kaotades koduväljakul FC Tartule 3:6. Tänane kaotus oli seda valusam, et sel hooajal esmakordselt mängiti kodupubliku ees Vastseliinas. Kodumeeskond läks Sander Pildi väravast küll kiirelt juhtima, aga külalised karistasid võõrustajaid kohe vastu kiirrünnakust, lõid peagi juhtvärava, poolaja kskel veel kaks ning