Armin Pilv võitis BMX krossi Eesti meistrivõistluste pronksi

Armin Pilv võitis eile Tartus Tähtveres toimunud Eesti meistrivõistlustel BMX krossis meeste eliitklassis pronksmedali. Esimeses eelsõidus magas ta stardi maha ja pidi nelja võistleja seas leppima kolmanda kohaga, nagu ka teises eelsõidus. Kolmandas eelsõidus õnnestus Pilvel start paremini, kuid kahele paremale ta ikkagi vastu ei saanud. Finaalis startis Pilv hästi, pääses terve nahaga läbi ka

Viljar Kuljus sõitis Sangaste rattarallil esikümnesse

Viljar Kuljus sai eile toimunud 79,5 km pikkusel Sangaste Valgete Teede rattarallil üheksanda koha. Võitjaks tulnud Alo Jakinile kaotas ta 4.41-ga. Sven Liivamägi oli poolesaja ratturi konkurentsis 14. Võistlus toimus marsruudil Sangaste-Tagula-Karula-Lüllemäe-Haabsaare-Valtina-Kobela-Tagula-Lauküla-Vastsemõisa-Sangaste ning rada vürtsitasid asfaltteede vahele pikitud kruusateelõigud. Sõita võis maantee- või cyclokrossirattaga.

Meelis Kanep Viljandis paremate sekka ei jõudnud

Meelis Kanep maletas nädalavahetusel Viljandis toimunud rahvusvahelisel Ilmar Raua mälestusturniiril. Olümpiasüsteemis peetud kiirmaleturniiril kaotas Kanep 1/16-finaalis Margus Soodile. Finaalis alistas Aleksei Širov (Läti) Kaido Külaotsa Turniirilt enne poolfinaale välja langenud said jätkata Šveitsi süsteemis turniiril, mille võitis Aloyzas Kveinys (Leedu). Kanep sai 11. koha.