Lõunalõvid kasvatasid veelgi oma medaliarvet

Rakveres täna lõpule jõudnud Eesti noorte kergejõustikumeistrivõistluste viimasel võistluspäeval võitsid Võru Lõunalõvi sportlased veel neli medalit, neist kuldse Rolf Robert Peebo U18 vanuseklassi odaviskes. Peebo saatis 600grammise oda 64 meetri ja 84 sentimeetri peale, mis on tema uus isiklik rekord. Lähimaid konkurente edestas ta enam kui nelja meetriga. U20 vanuseklassi odaviskes, kus heitevahend 100 grammi

Võrumaa naistele MMi lühirajal 25. ja 31. koht

Orienteerumise MMil oli täna lühirajal stardis kaks Võrumaa naist – Marianne Haug lõpetas 69 naise konkurentsis võistluse 25. ja Laura Joonas 31. kohaga. Kulla võitis Tove Alexandersson (Rootsi). Üleeile ka Rõuges tavarajal kiireim olnud Alexandersson jõudis täna Elva lähedal Vitipalus 5,08 km pikkusel rajal üle lõpujoone ajaga 32.34. Kahvatumat värvi medalid teenisid norralanna Marianne Andersen

Timo ja Lauri Sild jooksid MMi lühirajal esikümne piirile

Timo ja Lauri Sild saavutasid täna orienteerumise MMi lühirajal koha teise kümne alguses. Maailmameistriks tuli prantslane Thierry Guergiou, kes võitis juba oma 14. MM-kulla. Elva lähedal Vitipalus toimunud võistlusel kulus Guergioul 6,05 km pikkuse distantsi läbimiseks aega 33.12. Hõbemedal langes talle 25 sekundiga kaotanud šveitslase Fabian Hertneri saagiks, pronks läks veel viis sekundit kauem rajal