Astrid Erik mängis Eesti U18 koondises

Võru tüdruk Astrid Erik mängis Eesti U18 neidude koondises täna Tallinnas lõppenud UEFA sõprusturniiril, kus Eesti kaotas avapäeval Soomele 0:6, üleeile Aserbaidžaanile 1:4 ja täna Maltale 1:2. Aserbaidžaani vastu oli ta platsil kogu kohtumise, Soome vastu kuulus samuti algkoosseisu (vahetati välja 31. minutil) ning mängus Maltaga sekkus vahetusest teise poolaja alguses. Eesti neidude U18 koondis,

Eesti mehed saavutasid MMi teatejooksus läbi aegade parima koha

Vennad Timo ja Lauri Sild saavutasid täna koos Kenny Kivikasega orienteerumise MMil Elva lähistel Vitipalus meeste teatejooksus neljanda koha, mis on Eesti orienteerujate läbi aegade parim saavutus teatevõistluses. 35 meeskonna konkurentsis tuli teust aastat järjest maailmameistriks Norra (Eskil Kinneberg, Olav Lundanes, Magne Dahli), kes jõudis finišisse ajaga 1:34.50. Hõbeda sai Prantsusmaa (+1.16) ja pronksi Rootsi

Karel Räppo tuli Estonian Junior Openil viiendaks

Karel Räppo sai eile Otepääl lõppenud Estonian Junior Openil golfis U21 vanuseklassis viienda koha. Võidu võttis soomlane Arttu Rutanen tulemusega +12, Räppo tulemus oli +82. U12 vanuseklassis, kus esikoha võitis Itai Cohen Iisarelist, sai Robin Udodov seitsmenda koha. Võistlusel osalesid seitsme riigi noored.