Lauri Pähn piirdus juunioride MMi lühirajal 52. kohaga

Lauri Pähn pidi täna Soomes juunioride orienteerumise MMil lühiraja finaalis 60 võistleja seas leppima 52. kohaga. Maailmameistriks tuli soomlane Olli Ojanaho, kelle võiduaeg 4,1 km pikkusel rajal oli 23.47. Pähn kaotas võitjale 12.14-ga. Koha võrra temast eespool lõpetas võistluse teine finaali jõudnud eestlane Oliver Kütt.

Tamulal võisteldi aerulaua Eesti meistrivõistluste punktide nimel

Võrus Tamula järvel läinud laupäeval toimunud aerulaua Eesti meistrivõistluste etapil võitis meestest esikoha Tarmo Tamm ja naistest lätlanna Santa-Raša Daukše. Harrastajatest olid parimad Kristjan Novitski ja Pritta Raadik. Võistlus koosnes kahest osast – sprindist (300 m), mis läbiti Tamula järvel, ning maratonist (5 km), mille rada viis võistlejad Tamula järvelt Võhandu jõele ning tagasi. Võistluse