Kullavõidu eest hoolitses Võru poiste teatenelik

Pärnus täna toimunud Eesti U14 vanuseklassi meistrivõistlustel kergejõustikus võitis poiste 4 x 100 meetri teatejooksu Võru Lõunalõvi nelik, kus jooksid Kaur Kasuk, Kristjan Timuska, Reio Metsla ja Tõnis Timmi. Võru spordikooli kasvandike võiduaeg oli 53,75. Individuaalselt küündis ainsana medalini Metsla, kes võitis 200 meetri jooksus ajaga 27,13 hõbedase autasu. Lisaks tuli ta kaugushüppes 5.01-ga viiendaks.

Suvevolle kuues etapp liidrite osas muutust ei toonud

Suvevollesarja Võrumaa kuuendal etapil teenisid meestest maksimumpunktid Jarek Jänes, Mart Mandel ja Martin Pekka ning naistest Hanna-Liisa Ilves, Haide Haring ja Ülle Olli. Sarja liidritena jätkavad Jänes ja Ilves. Eile Võru pargiväljakutel peetud turniiril võistles viis meeste ja kolm naiste triot. Tulemused Pildid