Hanna-Mai Vaikla liigub U23 EMil umbes 5300 punkti graafikus

Hanna-Mai Vaikla on Poolas Bydgoszczis toimuval U23vanuseklassi kergejõustiku EMil naiste seitsmevõistluses avapäeva järel 2959 punktiga 26. kohal. Võistlus algas Võrust pärit kergejõustiklasele kohe väikse pettumusega, sest 100 meetri tõkkejooksus jäi ta 31 võistleja seas ajaga 15,20 viimaseks. Kõrgushüppes ületas Vaikla 1.60, tõukas siis kuuli 11.97 ning lõpetas päeva 26,56-ga 200 meetri jooksus. Oma kuu tagasi

Sõmerpalu staadionikrossil võidutses taas Tanel Leok

Tänavusel Sõmerpalu staadionikrossil jättis peaauhinna, oma vanaisa Väino Leoki rändkarika koju Tanel Leok. Kümnest seni peetud võistlusest on ta nüüd võitnud viis. Eile peetud võistlusel asus Tanel Leok MX1- ja MX2-klassi paremate meeste osalusel peetud superfinaali kohe stardist sõitu juhtima, teda jälitas Venemaa krossimees Jevgeni Bobrõšev. Ring ringi haaval kasvatas Leok vahet, mis parimal hetkel

Viljar Kannimäe võitis seitsmenda meistrikulla

Antsla vallas Pärsimäel eile sõidetud Haanja rattaklubi krossisarja järjekordse etapi, millega seekord kaasnes ka tänavune Võrumaa meistritiitel, võitis Viljar Kannimäe. Seitsmendat aastat järjest Võrumaa meistriks tulnud 29aastane rattur lõpetas 18 km pikuse sõidu ajaga 1:01.10. Teisena jõudis finišisse U23 vanuseklassis Võrumaa meistriks tulnud Robi Niit (+1.03) ja kolmandana Taavi Kannimäe (+2.02). M18 vanuseklassis oli kiireim