Deckol Ehitus jõudis Pärnu etapil esikolmikusse

Eesti tänavakorvpallimeistrivõistluste tänasel etapil Pärnus saavutas amatööride turniiril teise koha Deckol Ehitus, kus mängisid ka Merlis Niklus ja Silver Kuuba. 35+ vanuseklasssi tuli Deckol Ehitus kolmandaks. Amatööride turniiri veerandfinalis võitis Deckol Ehitus (nelikus veel Andres Poom ja Indrek Poom) meeskonna Võtame Ära, kuhu kuulus ka Martin Kulberg. Forega Logistics (Rael Kalmus, Rasmus Kolling ja Tanel

Tanel Leok jäi Kiviõlis esikohata

Kiviõlis täna toimunud Eesti motokrossi meistrivõistluste kolmandal etapil ei õnnestunud Tanel Leokil autasustamispoodiumi kõrgeimale astmele tõusta – MX2-klassis tuli ta teiseks ja MX1-klassis kolmandaks. Aigar Leok sai MX2-klassis kolmanda koha. MX1-klassis segas kaarte Honda tehasetiimi sõitja venelane Jevgeni Bobrõšev, kes võistles ka nädala keskel Sõmerpalu staadionikrossil. Avasõitu juhtis pikalt Tanel Leok, kui paar ringi enne

Siim Plangi saavutas Tartu rallil teise koha

Siim Plangi – Urmas Roosimaa (Mitsubishi Lancer Evo X) lõpetasid Eesti meistrivõistluste arvestusse kuuluva Tartu ralli absoluutarvestuses teise kohaga, EMV3 (N4)-klassis võeti esikoht. Tartumaa ja Põlvamaa teedel toimunud ning täna lõppenud ralli kõigil kümnel kiiruskatsel olid kiireimad Ford Fiesta RS WRC autoga sõitnud Georg Gross ja Raigo Mõlder. Plangi ja Roosimaa kaotasid võitjale 2.09,5-ga, ent

Võru rannajalgpalliturniiri esimese karika võitis Egotar

Võrus toimuva rannajalgpalliturniiri Silja Sport Cup avapäeval käis liival kuus n-ö firmade meeskonda ning esikoha võitis neist pärast aastast vaheaega ja üldse viiendat korda Egotar. Esikohamängus alistas Egotar 2:1 mulluse võitja Rauameistri. 3.-4. koha mängus sai Vastseliina 3:1 jagu Pandorast. Turniiri parimad väravalööjad olid seitsme tabamusega Jüri Artemkin (Egotar), Kristjan Moks (Rauameister) ja Erki Alliksoo

Talis Timmi on U16 tõkkesprindis Baltikumi kolmas poiss

Talis Timmi saavutas täna Vilniuses U16 vanuseklassi Balti meistrivõistlustel kergejõustikus 110 meetri tõkkejooksus kolmanda koha. Tõkkesprindi kaks kiiremat olid lätlased Aleksis Aleksandrs Vilnitis ja Aksels Griba aegadega 15,14 ja 15,43, Timmi lõpuaeg oli 15,44. Timmi osales ka poiste väike-rootsi teatejooksus (100 m + 200 m + 300 + 400 m), kus Eesti nelik jäi ajaga

Mari-Liis Mõttus tuli Kalevipoja rattamaratonil naistest teiseks

Täna Jõgeva maakonnas sõidetud 60 km pikkusel Kalevipoja rattamaratonil saavutas Mari-Liis Mõttus naiste arvestuses teise koha. Greete Steinburgile jäi ta alla vaid seitsme sekundiga. Üldjärjestuses sai Viljar Kannimäe Võrumaa ratturitest parimana 11. koha. Esikoha võitnud Peeter Pruusile (võiduaeg 1:57.28) kaotas ta veidi enam kui seitsme minutiga. Poolesaja parema sekka jõudsid Tarmo Mõttus (27., M40 11.),