Viljar Kuljus tuli Maxima GP-l kuuendaks

Viljar Kuljus tuli täna Tallinnas Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringil sõidetud 126 km pikkusel Maxima GP-l ja Lauri Ausi 14. mälestussõidul kuuendaks. Sõidu võitis soomlane Joni Kanerva. Eesti ratturitest paremuselt teine olnud Kuljus kaotas võitjale vaid 20 sekundiga.

Heleene Hollas ja Liisa Soomets neljandat korda finaali ei pääsenud

Eesti rannavolle karikasarja eelmisel kolmel etapil alati finaali jõudnud ja korra ka esikoha võitnud Heleene Hollas ja Liisa Soomets pidid seekord Paide etapil leppima kolmanda kohaga. Alagrupis võitsid Hollas ja Soomets eile mõlemad kohtumised ja alistasid täna veerandfinaalis ka Ann Starkopfi ja Marje Rosenblatti 2:0 (21:10, 21:7), ent poolfinaalis Kadri Leiteni ja kristi Vingiga tuli

Eelmise aasta finalistid poolitasid omavahel punktid

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste põhiturniiril olid täna vastamisi eelmise hooaja finalistid Rõuge ja Vastseliina, mäng lõppes 1:1 viigiga. Väimelas peetud mängu mõlemad väravad sündisid esimesel poolajal. Skoori avas Rõuge, kui Siim Tillemann poolaja keskel meisterliku tsenderduse realiseeris. Veidi enne vaheajale minekut Vastseliina viigistas, pika audisisseviske järel lõi värava Tauri Maidla. Meistrivõistluste järgmine mäng peetakse neljapäeval, 20. juulil

Silja Sport Cupil pöörati ajaratas kaks aastat tagasi

Võrus toimunud Silja Sport Cupil rannajalgpallis surfati ka teisel võistluspäeval nostalgialainel – kui eile võidutses firmade seas tunamullune võitja Egotar, siis tänasel turniiril oli samuti parim kahe aasta tagune võitja Rantipol. Rantipoli järjekorras kuues turniirivõit tuli 2:0 finaalieduga Löögirühma üle. 3.-4. koha mängus alistas FC Kääpa FC Püra 4:0, viiendaks jäi Haapsalu. Turniiri parima väravaküti

Kaks Võru tüdrukut mängib noorte Balti turniiril

19.–21. juulini Tallinnas toimuval neidude Balti turniiril jalgpallis mängib ka kaks Võru tüdrukut – Astrid Erik Eesti U19 koondises ja Hanna Rästa Eesti U17 koondises. Eesti mängib mõlemas vanuseklassis 19. juulil Lätiga ja kaks päeva hiljem Leeduga.