Võrumaa tuletõrjesportlased võistlesid Austrias

Austrias Villachis eelmisel nädalal toimunud rahvusvahelistel võistlustel tuletõrjespordis osales Eesti võistkonnas ka mitu Võrumaa sportlast. Individuaalselt oli neist 100 meetri takistusribal parim Keit Sikk (54. koht) ja konksredeliga ronimises Raul Juur (50. koht), naiste konkurentsis sai Triinu Tuvike vastavalt 40. ja 42. koha. Võistkonnaaladel jäädi viimaste hulka.

Tour de Rõuge esikoht viidi Venemaale

Eile lõpule jõudnud 11. Tour de Rõuge maastikurattatuuri võitis Venemaa rattur Vladimir Gnedovski. Kolme etapi kokkuvõttes edestas ta 40 sekundiga Joonas Maanurme, kolmandaks tulnud Dmitri Stepanov (venemaa) kaotas juba rohkem kui 12 minutiga. Parima Võrumaa ratturina kuuendaks tulnud Jaan Alvela jäi võitjast maha rohkem kui 38 minutiga. Lõpetajaid oli sooloklassis 71. Meespaaridest olid kiireimad Kristjan

Laura Kaur jõudis koos Ragne Rahuojaga esikuuikusse

Saaremaal nädalavahetusel toimunud Eesti noorte rannavõrkpalli karikasarja etapil mängis Laura Kaur koos Ragne Rahuojaga ning U16 vanuseklassis jagati viiendat-kuuendat kohta, U18 vanuseklassis oldi kümnendad. Helena Värton ja Anne-Mai Pihlap jäid U16 vanuseklassis 13.–15. koha jagajate hulka.

Eleri Hirv oli rattaorienteerumises Eesti naistest parim

Eleri Hirv saavutas eile Pärnumaal Raekülas rattaorienteerumisvõistluse BikEST naiste tavarajal kolmanda koha, teda edestasid leedulanna Karolina Mickevičiute Juodisiene ja Svetlana Poverina Venemaalt. Päev varem võisteldi Jõulumäel lühirajal ja siis oli Hirv Eesti naistest parimana viies. Sama võistluse raames selgusid ka Eesti meistrid ning Hirv võitis mõlemal alal kuldmedali. OK Võru sportlasi võistles BikESTil veel kaks