Kergejõustikumeistrivõistlustel nappis häid tulemusi

Võru spordikeskuse staadionil selgusid täna maakonna meistrid kergejõustikus. Konkurents polnud kuigi tihe ning ka tulemused jäid võrdlemisi kahvatuks – ühegi võidutulemusega Eesti hooaja edetabelis esikümnesse ei pääse, lähimal sellele oli Liis Kranich 38.32-ga naiste kettaheites. Märkimist väärib veel Nele Jõgeva 1.63 ületamine kõrgushüppes. U16 vanuseklassis on sel alal tänavu Eestis enamat suutnud vaid kaks tüdrukut.

Võru tüdruk lõi Balti turniiril iluvärava

Võru Heliose kasvandik Hanna Rästa lõi eile Tallinnas U17 tüdrukute jalgpalli Balti turniiril Eesti koondise kasuks tõelise iluvärava, päästes Eestile mängus Lätiga 1:1 viigi. Pärast 0:1 kaotatud poolaega vahetati 14aastane Rästa teiseks poolajaks platsile ning kohtumise 57. minutil sai ta keskväljal palli, saatis järjestikku kolm vastaste mängijat kohvile ja lõi värava. Eelmisel nädalal lõi Rästa