Õilme Võrole 100 meetri jooksus hõbe, Marje Nurgale pronks

Õilme Võro võitis Tallinnas Kadrioru staadionil toimuvatel 100. Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus naiste 100 meetri jooksus hõbemedali, tema aeg 11,81 on uus Võrumaa rekord. Kena üllatusena teenis samal alal pronksi Marje Nurk, kes samuti alistas 12 sekundi piiri. 21-aastane Võro purustas oma nimel oleva senise maakonna rekordi 11,87 täna juba eeljooksus, kui ületas finišijoone ajaga 11,86.

Missos kihutati Võrumaa suvekarikasarja etapil

Misso rallikrossirajal täna toimunud Võrumaa suvekarikasarja etapil võitsid esikoha Alar Rosenberg (4WD, pildil), Margus Ojaots (2WD esivedu), Tauri Tubli (2WD tagavedu), Kristofer Lupp (noored), Kärolin Soolepp (naised), Simo Lind (rahvakross, esivedu), Siim Tillemann (rahvakross, tagavedu) ja Sigmar Tammemägi (rahvakross, Sojuz). Foto: erakogu

Võrumaa korvipaar sai Lätis 11. koha

Taavi Pungits ja Lauri Küttis said täna Lätis Vilakas külgvankrite motokrossis 11. koha. Esikoha võitsid lätlased Janis Daiders ja Kaspars Stupelis. Võistlus läks arvesse nii Eesti kui ka Läti meistrivõistluste etapina.

Hauka Veloklubi mehed teenisid seenioride teatepronksi

Hauka Veloklubi ratturid Mihkel Kannimäe, Taavi Kannimäe, Jaanus Pruuli ja Janar Kannimäe võitsid täna Järvamaal Valgehobusemäel toimuvatel Eesti meistrivõistlustel maastikuratta teatekrossis seenioride arvestuses pronksmedali. Antsla mehi edestasid Kalevi jalgrattakooli ja CC Rota Mobilise võistkonnad. Noorte konkurentsis sai Haanja rattaklubi (Armin Pilv, Matthias Mõttus, Tauri Jürisaar, Kevin Pedras) seitsmenda koha. Kulla võitsid Kalevi jalgrattakooli noored ratturid.

Navi Vutiselts pani pikale ebaõnneseeriale punkti

Navi Vutiselts alistas täna Väimelas EMÜ SK 5:3 ning pääses Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas viimaselt tabelirealt. Kevadringis vahele jäänud ja nüüd tagantjärele mängitud kohtumise algus ei ennustanud väljakuperemeestele midagi head, sest kuigi vastased mängisid kaks kolmandikku mängust üheksakesi ja ülejäänud aja kümnekesi, kaotati esimene poolaeg neile 0:2, kusjuures Grishnakh Trolla lõi omavärava. Teisel poolaja

Rantipol teeb jõudsalt vigade parandust

Viiekordne Võrumaa jalgpallimeister Rantipol, kes mullu mõnevõrra ootamatult hoopiski medalita jäi, kindlustas tänavustel meistrivõistlustel endale esimesena finaalikoha. Üleeile alistas Rantipol Väimelas Vastseliina meeskonna 2:0 ja eile Rauameistri 6:2 ning põhiturniiril teisest kohast enam allapoole langeda ei saa. Esimeses mängus lõid Rantipoli väravad Jüri Artemkin ja Sander Taan, teises kogunes Artemkini arvele koguni neli täistabamust (sh