Võrumaa ratturid võitsid Eesti meistrivõistlustel kaks pronksi

Järvamaal Valgehobusemäel täna peetud Eesti meistrivõistlustel maastikurattakrossis võitsid Võrumaa ratturitest pronksmedali Armin Pilv M18 vanuseklassis ja Tarmo Mõttus (mõlemad Haanja rattaklubi) Seenior 2 klassis. Karl Pruuli (Hauka Veloklubi) saavutas M18 vanuseklassis neljanda koha. Meeste eliitklassis lõpetas Viljar Kannimäe kaheksandana, U23 ratturite arvestuses võistelnud Robi Niit katkestas. Eesti meistriks tuli Martin Loo. Naiste eliitklassis, kus kulla

Õilme Võro tuli 200 meetri jooksus Eesti meistriks

Õilme Võro võitis Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud 100. Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel naiste 200 meetri jooksu. Võiduaeg 24,00 on uus Võrumaa rekord ja Eesti kõigi aegade edetabeli neljas tulemus. Tõsiseid konkurente Võru vallast pärit 21-aastasel sprinteril täna polnud ning hõbemedali saanud Siiri Ladvat edestas ta 0,72 sekundiga. Võro senine 200 meetri jooksu tippmark oli 24,12. Eesti täiskasvanute

Tanel Leok Tšehhi MM-etapil teises kümnes

Tšehhis Loketis toimunud motokrossi MM-sarja etapil sai Tanel Leok (Husqvarna) MXGP-klassis 15. koha, tänases avasõidus sai ta kirja paremuselt 15. ning teises sõidus 14. tulemuse. Etapivõidu võttis itaallane Antonio Cairoli (KTM). Esimese sõidus jäi Cairoli sloveeni Tim Gajseri (Honda) järel küll teiseks, kuid võitis see-eest teise sõidu. Teise koha sai kahe sõidu kokkuvõttes belglane Clement

Raido Luuk sai Eesti meistrivõistlustel 12. koha

Raido Luuk sai täna Valgas toimunud Eesti meistrivõistlustel triatloni olümpiadistantsil 12. koha, oma vanuseklassis (30–34aastased) tuli ta neljandaks. Eesti meistriks krooniti Ivo Suur, kes 1,5 km ujumist, 40 km rattasõitu ja 10 km jooksu lõpetas koguajaga 1:54.19. Luuk kaotas talle kümne minuti ja kahe sekundiga. Aleksandr Varikov oli 38. (30–34aastastest 10.) ja Juho Joonas 114.

Tauno Tamm võitis Eesti meistrivõistluste pronksmedali

Tauno Tamm võitis Tallinnas Männiku tiirus peetud Eesti meistrivõistlustel compak sportingus pronksemdali. Kui eile tabas Tamm sajast märgist 97 ehk vaid ühe vähem avapäeva järel liidriks tõusnud Veikko Tihvanist, siis täna tal nii kindel käsi enam polnud ning alla tuli vaid 90 märki ehk kogutulemuseks oli 187 tabamust. Kulla võitnud Tihvan sai pihta 193 märgile

Rõuge Saunamaa kaotas Pärnus kõik neli mängu

Eesti rannajalgpalli meistriliigas ei õnnestunud Rõuge Saunamaal sel nädalavahetusel Pärnus oma punktiarvet kasvatada ning enne kahte viimast etappi jätkatakse seitsmendal kohal. Rõuge meeskonnal polnud olude sunnil kaasas väravavahti ja nii seisis esimesel päeval väravas Arsen Katšmazov, teisel meeskonna eestvedaja Oliver Ossipov. „Ilma väravavahita on raske, sealt see kaotuste seeria sel nädalavahetusel minu arust tuli,” ütles

Ümber Uhtjärve jooksu võitis Mart Andersson

22. ümber Uhtjärve jooksu võitis tartlane Mart Andersson. 9 km pikkuse jooksu lõpetas ta ajaga 32.52,9. Teiseks tulnud tallinlane Taimar Kork kaotas võitjale 26,2 sekundiga. Kolmanda koha sai Andreas Veerpalu (+35,5) ja neljanda tema isa, olümpiavõitja Andrus Veerpalu (+1.10,2). Viies oli Olav Paris (+1.23,7) ja kuues parima Võrumaa jooksjana Aimar Hussar (+1.30,7). Parim naine oli