Mikk Kallion piirdus juunioride MMil eelvõistlusega

Tartumaal asuvas Lange motokeskuses sel näalavahetusel toimuval juunioride motokrossi MMil ei õnnestunud Mikk Kallionil homsetesse finaalsõitudesse jõuda. 85 cm3 klassis pääses kummastki kvalifikatsioonigrupist edasi 18 sõitjat, Kuldre koolipoiss pidi aga leppima 27. kohaga, edestades oma grupis vaid kolme konkurenti. Veel neli finalisti selgus nn last chance sõidust, kus Kallion sai 23 poisi seas 17. koha.

Võõrsil liidri alustanud Väimela jalgpallurid tõusid ise esimeseks

Eesti jalgpalli rahvaliigas B-tasandil alistas Väimela meeskond täna võõrsil alagrupi senise liidri FC Elva 6. Sektori 5:2 ning tõusis ise juhtkohale. Väimela meeskonna esindaja Martin Pikk ütles, et supermängu tegi Sten Org, kes sai kirja kübaratriki, ühe väravatest lõi ta pea poolelt väljakult käärlöögiga ristnurka. Veel skoorisid võitjate poolelt Hugo Punnar ja Sander Saks. Väimela

Võru Helios alustas sügisringi rekordvõiduga

Võru FC Helios võidunumbriteks tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga mängus tabeli punase laterna Kohtla-Järve JK Järve II-ga fikseeriti 7:0, mis on Võrumaa esindusklubi liigamängude rekord. Skoori avas kohtumise esimese veerandtunni lõpus karistusala joonelt täpse löögi sooritanud Jürgen Kolk. Võrulastel oli veel päris mitu väga head väravavavõimalust, aga eesmärgini jõuti avapoolajal veel vaid korra – 24.

FC Vastseliina tõusis III liigas esikohta jagama

FC Vastseliina jalgpallimeeskond alistas täna lähima jälitaja Jõgeva Wolvesi kodus kindlalt 5:0 ning tõusis III liiga lõunapiirkonnas Tartu JK Welco duubliga esikohta jagama, tõsi, tartlastel on üks mäng vähem peetud. Vastseliinas peetud mängu domineeris kindlalt koduvõistkond. Väljakuperemehed avasid skoori esimese poolaja keskel, kui Kristjan Nedo trahvikastis vabalt löögile pääses. Kümmekond minutit hiljem lõi Artur Palok

Navi Vutiselts pööras tagasi kaotuste rajale

Nädal tagasi pärast ligi kümne kuu pikkust pausi III liigas taas võidurõõmu maitsta saanud Navi Vutiselts on tagasi karmis argipäevas – EMÜ SK-le, keda eelmisel nädalal kodus võideti, kaotati täna võõrsil kindalt 0:4. Ülenurme staadionil peetud mängus jäi Navi vaheajaks 0:1 kaotusseisu. Lagunemine toimus viimase 20 minutiga, kui meestel jaks otsa sai ning väljakuperemehed veel

Viljar Kannimäe jõudis Elva rattamaratonil esikolmikusse

Viljar Kannimäe saavutas täna Eesti maastikurattasarja Elva rattamaratonil kolmanda koha, kaotades võitjale vaid loetud sekunditega. 50 km pikkuse sõidu võitis ajaga 1:38.42,3 Vahur Valvas. Henno Puu kaotas võitjale kahe ning Kannimäe 5,7 sekunidga. Esimesena esikolmikust välja jäänud Caspar Austat edestas Kannimäe 28 sekundiga. Hea sõidu tegi ka Taavi Kannimähi, kes sai 18. koha (+1.51,7). Poolesaja

Võru Heliose tüdrukud tulid Otepää Cupil kolmandaks

Võru FC Heliose U13 tüdrukud saavutasid eile noorte jalgpalliturniiril Otepää Cup kolmanda koha. Esikohamängus võitis Viimsi MRJK Põlva FC Lootose. Otepää Cupil said oma esimesel turniiril tuleristsed ka klubi noorimad – U8 poisid. Sel turniiril paremusjärjestust ei selgitatud. Võru FC Heliose U13 jalgpallitüdrukud. Foto: erakogu