Mart Henning ja Mikk Mäesaar võidutsesid Hinsa autokrossil

Üleeile Võrumaal Hinsa rajal toimunud veoautokrossi Eesti meistrivõistluste etapil võitsid Võrumaa mehed esikoha nii superbagide kui ka GAZ 53-klassis. Superbagide klassis võitis esikoha sarja liider Mart Henning. Ta võidutses esimeses poolfinaalis, tegi teises poolfinaalis küll kukerpalli, kuid finaalis oli jälle võidumees. Teiseks tuli Tanel Kihulane ja kolmandaks lätlane Aigars Lizums. GAZ 53-klass käis esikoha eest

Mari-Liis Mõttus sai EMil U23 neidude seas 24. koha

Mari-Liis Mõttus sai üleeile Itaalias Darfo Boario Termes mägirattakrossi EMil U23 neidude konkurentsis 24. koha. Esikoha võitnud šveitslannale Sina Freile kaotas Mõttus ringiga. Stardis oli 31 ratturit, kellest finišisse jõudis 25. Ratturid stardikurvis, Mari-Liis Mõttus vasakul numbriga 12. Foto: EUC

Armin Pilv võitis Kiviõlis esikoha

Armin Pilv võitis eile Kiviõlis toimunud jalgratturite mäestlaskumise võistlusel hobiklassis esikoha, lähimat konkurenti edestas ta kolme laskumise summas ligi üheksa sekundiga. „Teadsin, et võistlus tuleb põnev, kuna kiireid kutte oli palju,” lausus Pilv. Ta rääkis, et riskis esimeses sõidus ning kaotas sõidu võitnud Robert Johansonile ligi poolteise sekundiga. Teises sõidus otsustas Pilv uuesti riskida ja

Martin Leok võistles Rumeenias ränkarskel endurol

Martin Leok võistles eelmisel nädalal Rumeenias maailma karmimaks enduroks nimetatud Red Bull Romaniacsil, kus sai oma võistlusklassis kaheksanda koha. Juba 14. korda toimunud Red Bull Romaniacsil võisteldi neljas erineva raskusastmega klassis, Leok lõi kaasa tugevuselt kolmandas ehk pronksklassis. Võistlus koosnes proloogist, kus Sibiu linnas pidi läbima rasketest elementidest koosnev takistusraja, ning neljast etapist, kus tuli

Rasmus Rohumets võitis Eesti noorte rannavollepronksi

Tartus toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel rannavõrkpallis võitis Rasmus Rohumets läinud reedel koos narvalase Dmitri Korotkoviga U20 vanuseklassis pronksmedali. Eesti meistriks tulid Rasmus Meius ja Märt Tammearu. U16 vanuseklassi poiste seas mängis Martin Pekka koos Andreas Junkiniga ning jõuti 5.–6. kohta jagama. Laura Kaur mängis koos Ragne Rahuojaga ning nad jagasid U18 tüdrukute turniiril 7.–8. ja