Rukkilillemängudel said võõrustajad veel kolm esikohta

Rukkilillemängude teisel võistluspäeval Võrus võitsid võõrustajad kolm esikohta. Üks neist tuli suurema vaevata, sest U20 vanuseklassis 400 meetri tõkkejooksus oli Renalt Mäesaar ainus võistleja. Tema võiduajaks fikseeriti 1.01,34. Sama vanuseklassi noormeeste odaviskes võidutses tulemusega 57.26 Joel Kuldmäe. U16 poiste 200 meetri tõkkejooksu võitis Talis Timmi ajaga 28,37. Kaksikvõidu kindlustas Võru lõunalõvi klubile sel alal Markus

Õilme Võro laeks jäi pääs teise ringi

Suveuniversiaadil Taipeis piirdus Õilme Võro täna 100 meetri jooksus teise ringiga, Mari-Liis Tulevil jäi odaviskes võistlemata. Hommikuses eeljooksus sai Võro ajaga 11,97 neljanda koha. Kaheksast jooksust pääses otse edasi teise ringi iga jooksu kolm paremat ja veel kaheksa sportlast aegadega ning ajaga edasisaajate sekka mahtus paremuselt kolmandana ka Võro. Rajal käis kokku 56 naist. Teiseks

Võrulastele Rukkilille mängude avapäeval kaks alavõitu

Võrus algasid täna noorte kergejõustiklaste iga-aastased Rukkilille mängud, kus osaleb üle 300 noore sportlase 24 Eesti klubist. Võru Lõunalõvi noored võitsid täna kaks esikohta. Rolf Robert Peebo võitis U18 poiste kettaheite uue isikliku rekordi 49.28-ga, mis on tänavu selles vanuseklassis Eesti teine tulemus. U20 neidude teivashüppes piisas Grete Hollole esikohaks 2.50 ületamisest. Teise koha saavutasid

Lõuna-Eesti rallile registreerus ligi sada võistluspaari

Eeloleval nädalavahetusel sõidetakse Võrumaa teedel Eesti ja Läti autoralli meistrivõistluste viies etapp. Järjekorras 15. Lõuna-Eesti rallile registreerus 98 võistluspaari kaheksast riigist. Esmakordselt Eesti ja Läti meistrivõistluste vahetusetapina sõidetava ralli stardirivi avavad Raul Jeets – Andrus Toom (Škoda Fabia R5). 2011. aasta Lõuna-Eesti ralli võitnud meestele on see esimeseks koduste meistrivõistluste stardiks pärast aastat 2014. Numbri

Heliose noortest olid võidukad U15 poisid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel olid Võru FC Heliose tiimidest nädalavahetusel võidukad U15 poisid, kes alistasid üleeile koduväljakul FC Elva 2:0. Samal päeval ja samuti kodus oli pikalt võidus kinni ka Heliose U16 meeskond, kuid mäng Sillamäe Kaleviga lõppes siiski 1:1 viigiga. U11 poisid kaotasid reedel kodus Viljandi JK Tulevikule 1:6 ja U12 poisid eile võõrsil FC

Võru linna vägilaseks krooniti Marko Remlik

Võrus üleeile toimunud rammumehevõistluse Võru Linna Vägilane võitis praegu ka Eestimaa Rammumehe tiitlit kandev Marko Remlik Aravetelt. Esikolmikusse jõudsid veel Mihkel Raadik ja Romek Velt. Parima võrulasena oli Taavi Tom üheksas. Võistles 18 meest Eestist, Leedust, Valgevenest, Ukrainast ja Venemaalt. Võistlusest osavõtjad autasustamisel, Marko Remlik taga keskel. Foto: erakogu

Võrumaa laskurid teenisid võistkonnapronksi

Nädalavahetusel Pärnumaal Ares toimunud Eesti meistrivõistlustel FITASC sportingus võitsid Võrumaa laskurid Kaupo Kindsigo, Tauno Tamm ja Tauri Tamm võistkondliku pronksmedali. Individuaalselt jagas 162 märki tabanud Kindsigo 7.–8. kohta, Rivo Poltimäe oli 153 tabamusega 16., Tauno Tamm jagas 151 tabamuseha 19.–20. ja Tauri Tamm 150 tabamusega 21.–22. kohta. Eesti meistriks tuli 171 märki tabanud Aare Holm.