Tarmo Mitt pressis end leedulaste vahel teiseks

Võrust pärit rammumees Tarmo Mitt saavutas nädalavahetusel Põhja-Iirimaal Belfastis Ultimate Strongman Masters Worlds Strongest Man võistlusel teise koha. Veteranidele mõeldud võistluse võitis neljakordne maailmameister ja kaheksakordne Arnold Strongman Classicu võitja Žydrūnas Savickas ning kolmandaks tuli Vidas Blekaitis (mõlemad Leedu).

Heliose nooremad poisid olid võidukad

Eesti noorteliigades olid eile võidukad nii Võru FC Heliose U13 kui ka U12 jalgpallipoisid, esimesed alistasid kodus Raasiku FC Jokeri 2:0 ja teised võõrsil Tartu FC Heliose 6:1. U11 poisid võitsid üleeile Tartu Heliost 3:1. U15 poisid kaotasid üleeile kodus Kiviõli FC Irbisele 0:3 ja U16 poisid päev varem samuti kodus Tallinna FC Florale 1:2.

Raido Luuk Otepää Ironmanil 27., Indrek Klampe 31.

Raido Luuk lõpetas Otepää Ironman 70.3 triatloni üleeile 27. kohaga, oma vanuseklassis (30–34aastased) sai ta viienda koha. Indrek Klampe oli 31. (40–44aastaste 3.). Poolpika (1,9 km ujumist, 90 km rattasõitu ja 21,1 km jooksu) triatloni võitis ajaga 3:58.27 Johannes Moldan (Saksamaa). Luuk kaotas võitjale ligi 40 ja Klampe ligi 41 minutiga. M60-64 vanuseklassis võitis esikoha

Jätka lugemist →

Kaika maraton pani tulevikuks kõva märgi maha

Kolmandat korda toimunud Kaika rattamaraton murdis tänavu oma senistest raamidest välja ning meelitas kohale rattasõpru üle Eesti. „Hauka Veloklubile oli sellises mastaabis rattavõistluse korraldamine esmakordne ja tundub, et saime väga hästi hakkama. Võistluse peakohtunik Pait Peri valvas pilk jälgis kogu võistluse kulgu ning nüüd oodatakse tagasisidet, et järgmisel korral ka pisivead parandada ning veelgi parem

Jätka lugemist →

Võru Heliose U10 poisid võitsid Lootosspringil esikoha

Neli Võru FC Heliose noortetiimi mängis läinud nädala lõpus Põlvamaal toimunud noorte jalgpalliturniiril Lootosspring, kus saavutati ka üks esikoht. Oma vanuseklassis olid parimad Heliose U10 vanuseklassi poisid. Lisaks pälvis Marten Pottsepp parima väravaküti auhinna. U8 poisid saavutasid Põlva FC Lootos II järel teise koha ning U13 poisid kahe Tartu FC Heliose võistkonna järel kolmanda koha.

Jätka lugemist →