Jõgeva hundid murdsid Navi Vutiseltsi

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistlustel järjekordse kaotuse, jäädes täna koduväljakul Väimelas Jõgeva FC Wolvesile 1:5 (1:3) alla. III liiga lõunapiirkonnas on Navi endiselt eelviimane. Esimesed 20 minutit suutis Navi mängu tänu Eleri Jürisaare viigiväravale tasakaalus hoida, aga siis läksid külalised teist korda juhtima ning lõid enne vaheajale minekut veel ühe värava. Kohtumise viimasel kümnel minutil

Parksepa SK korvpallurid valmistuvad Kurgjärvel hooajaks

Parksepa spordiklubi korvpallurid on sel nädalal traditsioonilises Kurgjärve suvelaagris, et algavaks hooajaks põhja laduda. 4. augustil alanud ja homme lõppevas laagris osaleb klubi juhi Kalev Palo sõnul 45 korvpallurit, peamiselt noored, aga mõned päevad lõid kaasa ka osa Parksepa spordiklubi naiskonna mängijaist. „Uus hooaeg läheb peagi lahti, tuleb ettevalmistusi teha,” lisas ta. Eesti noorte meistrivõistluste

Noored võrkpallurid jahivad Võru spordikooli karikaid

Tänasest kuni ülehomseni toimub 58. Võru spordikooli rahvusvaheline noorte võrkpalliturniir, kus osalevad võistkonnad Eestist, Lätist, Soomest ja Poolast. Eestist on peale võõrustajate väljas veel Selver Tallinn SK, Tallinna VK Täht, Tartu SS Kalev, Salva/Kaarsilla Tartu, Pärnu spordikool ja Eesti noortekoondised. Soomet esindavad kaks TULi võistkonda, Poolat Starogard Gdanski ja Lätit Riia tüdrukud. Kuni 16- ja

Võrumaa rannavollemeistrid on Sten Maask ja Janno Järvpõld

Võrumaa meistriks meeste rannavõrkpallis tulid kolmeaastase vaheaja järel Sten Maask ja Janno Järvpõld. Hõbemedali võitsid eile Võrus Tamula rannas toimunud turniiril eelmise kahe aasta kullamehed Gris Kallas ja Jarek Jänes ning pronksi Marko Mett ja Hardi Kuimets. Meistritiitlit jahtis seitse paari. Sten Maask (vasakul) ja Janno Järvpõld mänguhoos. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid