Palav pallilahing lõppes lameda viigiga

Võru FC Helios viigistas täna koduplatsil äikse-eelses kuumuses Lasnamäe FC Ajaxiga 1:1 (0:1) ja tõusis Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga põhja-idapiirkonnas kolmandaks. Viiendat järjestikust võitu jahtinud Helios tahtnuks viigist enamat. „Esimesel poolajal oli meil kolm täiesti kindlat väravavõimalust, mida me realiseerida ei suutnud. Ka teisel poolajal, kui mäng läks lahtisemaks ja saime vastased tugeva surve alla,

Võru Heliose duubel lõpetas Valga Warriori võiduseeria

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas näitas musklit Võru FC Heliose duubelmeeskond, kes alistas täna Väimelas lõunapiirkonna liidri, seni kõik kaheksa mängu võitnud Valga FC Warriori 3:1 (1:0). Võit on seda väärtuslikum, et saavutati ilma põhimeeskonna mängijate abita, kel täna oli II liiga mäng. Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegid kõik mehed väga hea mängu ja andis võidu

FC Vastseliina pidi kodus valusa kaotuse alla neelama

FC Vastseliina kaotas täna III liigas koduväljakul SK Tääksile 3:4. Liiga lõunapiirkonnas jätkatakse küll teisel kohal, kuid vahe liidri Tartu JK Welco II-ga kärises nüüd kuuele punktile. Võõrustajad läksid mängu Artur Paloki väravast juhtima, aga kaotasid poolaja 1:2, kusjuures Tauri Maidla lõi omavärava. Teisel poolajal Erki Alliksoo viigistas, ent külalised vastasid kahe väravaga. Viis minutit

Eleri Hirv jäi pronksist kaheksa sekundi kaugusele

Eleri Hirv oli täna Loksal peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumissprindis naiste põhiklassis esimene, kes medalita jäi. Ülekaaluka võidu saavutanud Evely Kaasikule kaotas ta 2,5 km pikkusel distantsil 41 sekundiga. Kaasiku võiduaeg oli 15.20, hõbed sai Margret Zimmermann (+0.30) ja pronksi Annika Rihma (+0.33). Esikümnesse jõudis peale Hirve veel kaks OK Võru nast: Laura Joonas (+1.16) tuli

Üksikmängu finaalis võidutsesid Taso Vahl ja Merike Kaver

Võrumaa tennisemeistrivõistluste tänane meeste üksikmängu finaal tiitlikaitsja Taso Vahli ja Tauno Kikase vahel osutus ühepoolseks. Viiendat korda maakonna meistriks tulnud Vahl võitis 6:0, 6:0. Naiste üksikmängus tuli esmakordselt Võrumaa meistriks Merike Kaver ja seda 6:1, 6:4 võiduga Kristi Hiiesalu üle. Pronksmedali võitis meestest Denis Pavlov ja naistest Angelica Urm. Nii Vahl kui ka Kaver võitsid

Kodusel karikaturniiril olid võõrustajate parimad U16 tüdrukud

Võrus jõudis täna lõpule 58. Võru spordikooli rahvusvaheline võrkpalliturniir. Võõrustajatel läks kõige paremini U16 tüdrukute konkurentsis, kus saavutati teine koht. Ainsa kaotuse said Võru spordikooli U16 tüdrukud turniiri võitnud Starogard Gdanski (Poola) eakaaslastelt, kellele jäädi alla 0:2, kõik ülejäänud viis vastast alistati 2:0. Kolmandaks tuli Selver Tallinn SK. Võru U18 poisid tulid kuue meeskonna seas

Kristjan Timuska jäi esimesena medalita

Tartus toimuvatel Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses saavutas Kristjan Timuska U14 vanuseklassi poiste kuuevõistluses neljanda koha. Eile alanud ja täna lõppenud võistlusel kogus ta 4488 punkti, pronksist jäi puudu 29 silma. Eesti meistriks tulnud Lembit Leibenau (KJK Kose 2000) võidusumma oli 4693 punkti. Timuska üksikalade tulemused: kõrgushüpe 1.57, 80 m tõkkejooks 12,70, kettaheide 35.77, odavise 35.41, kaugushüpe