Tarmo Mõttus sai mägirattamaratoni EMil viienda koha

Tarmo Mõttus saavutas Slovakkias Svitis mägirattamaratoni EMil oma vanuseklassi seenioride sõidus viienda koha. Naiste konkurentsis oli Mari-Liis Mõttus 22. Tarmo Mõttus võistles 45–49-aastaste vanuseklassis, kus võistlejaid oli üheksa ja distantsi pikkus 78 km. Ilmaolud olid igati kontimööda. „Ilmataat halastas ja tõi Eesti ilma siia kohale. Hommikul välja minnes oli taevas pilvine ja sooja vaid 13

Tanel Leoki punktisaak jäi Šveitsis napiks

Motokrossi MM-etapil Šveitsis Frauenfeldis pidi Tanel Leok (Husqvarna) täna MXGP-klassis leppima 23. kohaga, teenides vaid 2 punkti. Need sai Võrumaalt pärit motomees kirja avasõidus, mille lõpetas 19. kohaga. Teise sõidu Leok katkestas. Etapivõidu võttis esimeses sõidus alles kuuendana üle finišisjoone jõudnud, kuid teise sõidu võitnud hollandlane Jeffrey Herlings (KTM). Esikolmikusse jõudsid kahe sõidu kokkuvõttes veel

Missos sõideti rahvasprint ja -kross

Võrumaa suvekarikasarja kolmandaks etapiks olnud Misso rahvasprindil võitsid täna esikoha Alar Rosenberg (4WD, pildil), Sven Pedras (2WD tagavedu), Margus Ojaots (2WD esivedu), Kristofer Lupp (noored) ja Jaanika Torop (naised). Samas sõidetud rahvakrossil läks finaalivõit Lupile (esivedu), Lainar Lepastele (tagavedu) ja Kaido Kuusile (Sojuz). Foto: erakogu

OK Võru tuli sprinditeates esmakordselt Eesti meistriks

Loksal toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise sprinditeates võitis põhiklassis kuldmedali OK Võru võistkond koosseisus Laura Joonas, Jaagup Truusalu, Kaur Kase ja Eleri Hirv. Teatevõistkonnad koosnesid kahest mehest ja kahest naisest, kes kõik läbisid 10-15 minutilise sprindiraja järjestuses naine-mees-mees-naine. Põhiklassis läks täna favoriidina rajale ühtlaselt tugeva võistkonnaga tiitlikaitsja OK Põlva Kobras. Tasavägiseks kujunenud võistluses siirdus Põlva võistrkonna

Ebaõnnestunud võistlus tõi tasuks hõbemedali

Hanna-Mai Vaikla seitsmevõistlus läks Tartus toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel küll aia taha, kuid ometi piisas sellest medalivõiduks. Vaikla jättis täna võistluse viimase alaks olnud 800 meetri jooksu pooleli, ent kogutud 4269 punktist piisas hõreda osavõtuga jõuproovil naiste kuuendaks kohaks ja U23 vanuseklassi neidude hõbemedaliks. Eile jooksis Vaikla 100 meetrit tõkkeid 16,07-ga, ületas kõrgushüppes 1.60, tõukas

Laskesuusatamise noortesarjast Võrumaale kolm üldesikohta

Haanjas eile toimunud etapiga jõudis lõpule järjekordne laskesuusatamise/suvebitaloni Eesti noortesari, kus Võrumaa noored sportlased saavutasid üldvõidu kolmes vanuseklassis. N21 vanuseklassis võitis sarja kokkuvõttes esikoha Regina Oja, M17 vanuseklassis Joosep Perv ja N15 vanuseklassis Gerda Narusk. Hannes Moor (M21), Hanna Moor (N19) ja Jürgen Pill (M13) saavutasid kõik kolmanda koha. Klubidest võitis sarja SK Biatlon, Võru

Ivar Ivanov tuli ööjooksu poolmaratonis kolmandaks

Ivar Ivanov saavutas eile hilisõhtul Rakveres tugeva vihmasaju kiuste toimunud Eesti Ööjooksu poolmaratonil kolmanda koha. Jooksu võitja Argo Jõesoo ajaks fikseeriti 1:12.24. Teiseks tulnud Venemaa jooksja Juri Vinogradov tuli üle finišijoone ajaga 1:13.56, Ivanovil kulus selleks aega 1:14.32.

Rivo Vähi tuli Tapa rahvarallil oma klassis teiseks

Rivo Vähi ja Karl Tarrend (Honda Civic) tulid üleeile Tapa rahvarallil 2WD-V-klassis teiseks, kaotades selles võistlusklassis esikoha võitnud Priit Seirele ja Rando Suvele (Mitsubishi Colt) 28 sekundiga. Absoluutarvestuses said võrulased 14. koha. Ralli võitsid Gert Aasmäe ja Vally Soopalu (Mistubishi Lancer Evo 9). Võrulastest olid stardis veel Kristjan Lepind ja Mirko Kaunis (Mitsubishi Colt), kes