Noor Võrumaa tantsupaar jõudis EMil esitosinasse

Noor Võrumaa tantsupaar Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu võistles eelmisel nädalal Saksamaal Stuttgardis võistlustantsu EMil, kus jagas Jun 1 vanuseklassis (12–13aastased) standardtantsudes 62 tantsupaari seas 11.–12. kohta ning Ladina-Ameerika tantsudes 96 paari seas 33.–34. kohta. Foto: erakogu

Rõuge Saunamaa on enne viimast etappi meistriliigas seitsmes

Rõuge Saunamaa rannajalgpallimeeskond lisas nädalavahetusel Tallinnas meistriliiga eelviimasel etapil tabelisse magusa võidu lähikonkurendi Üksjalgvärav Vitamin Welli üle ja on kaks vooru enne turniiri lõppu seitsmendal kohal. Laupäeval tuli Rõuge meeskonnal vastu võtta kaks suurt kaotust tabeli esiotsa meeskondadelt – BSC Thunder / Häckerile kaotati 5:13 (väravad Kristo Perli 2, Marek Jenas, Kert Joakit, Lauri Pilv)

Heliose noored võitsid nädalavahetusel kõik kolm mängu

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel olid nädalavahetusel võidukad kõik platsil käinud Võru FC Heliose meeskonnad. Üleeile alistasid Võru U16 poisid kodus Tallinna FC Levadia 5:2 ja U13 poisid samuti kodus Tallinna FC Ajaxi 3:0, eile U15 poisid võõrsil Nõmme FC Kalju II meeskonna 5:0.

Tauri Tamm tuli Eesti karikavõitjaks

Tauri Tamm võitis üleeile Lääne-Virumaal Laekveres toimunud Eesti karikavõistlustel inglise sportingus esikoha. Tema tulemus oli 141 tabamust ning teiseks tulnud Tarmo Järvamäge edestas Mõniste vallast pärit laskur ühe tabamusega. Kolmanda koha pärast pidasid ümberlaskmise kolm 135 märki tabanud meest, nende seas ka Kaupo Kindsigo, kes lõpuks sai neljanda koha.