Heliose noortest olid võidukad U15 poisid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel olid Võru FC Heliose tiimidest nädalavahetusel võidukad U15 poisid, kes alistasid üleeile koduväljakul FC Elva 2:0. Samal päeval ja samuti kodus oli pikalt võidus kinni ka Heliose U16 meeskond, kuid mäng Sillamäe Kaleviga lõppes siiski 1:1 viigiga. U11 poisid kaotasid reedel kodus Viljandi JK Tulevikule 1:6 ja U12 poisid eile võõrsil FC

Võru linna vägilaseks krooniti Marko Remlik

Võrus üleeile toimunud rammumehevõistluse Võru Linna Vägilane võitis praegu ka Eestimaa Rammumehe tiitlit kandev Marko Remlik Aravetelt. Esikolmikusse jõudsid veel Mihkel Raadik ja Romek Velt. Parima võrulasena oli Taavi Tom üheksas. Võistles 18 meest Eestist, Leedust, Valgevenest, Ukrainast ja Venemaalt. Võistlusest osavõtjad autasustamisel, Marko Remlik taga keskel. Foto: erakogu

Võrumaa laskurid teenisid võistkonnapronksi

Nädalavahetusel Pärnumaal Ares toimunud Eesti meistrivõistlustel FITASC sportingus võitsid Võrumaa laskurid Kaupo Kindsigo, Tauno Tamm ja Tauri Tamm võistkondliku pronksmedali. Individuaalselt jagas 162 märki tabanud Kindsigo 7.–8. kohta, Rivo Poltimäe oli 153 tabamusega 16., Tauno Tamm jagas 151 tabamuseha 19.–20. ja Tauri Tamm 150 tabamusega 21.–22. kohta. Eesti meistriks tuli 171 märki tabanud Aare Holm.

Han Hendrik Piho võistleb suvises GP-sarjas

Han Hendrik Piho sai eile Saksamaal Oberwiesenthalis kahevõistluse suvise GP-sarja avaetapil 35. koha. Etapivõidu saavutas austerlane Mario Seidl. Eesti meestest parimana tuli Kristjan Ilves seitsmendaks. Karl-August Tiirmaa sai 31. ja Andreas Ilves 49. koha. Päev varem sai Üiho koos Andreas Ilvesega paarissprindis 18. koha ning Kristjan Ilves ja Tiirmaa 11. koha. Esikoha võitsid tšehhid Tomaš