Rukkilillemängudel said võõrustajad veel kolm esikohta

Rukkilillemängude teisel võistluspäeval Võrus võitsid võõrustajad kolm esikohta. Üks neist tuli suurema vaevata, sest U20 vanuseklassis 400 meetri tõkkejooksus oli Renalt Mäesaar ainus võistleja. Tema võiduajaks fikseeriti 1.01,34. Sama vanuseklassi noormeeste odaviskes võidutses tulemusega 57.26 Joel Kuldmäe. U16 poiste 200 meetri tõkkejooksu võitis Talis Timmi ajaga 28,37. Kaksikvõidu kindlustas Võru lõunalõvi klubile sel alal Markus

Õilme Võro laeks jäi pääs teise ringi

Suveuniversiaadil Taipeis piirdus Õilme Võro täna 100 meetri jooksus teise ringiga, Mari-Liis Tulevil jäi odaviskes võistlemata. Hommikuses eeljooksus sai Võro ajaga 11,97 neljanda koha. Kaheksast jooksust pääses otse edasi teise ringi iga jooksu kolm paremat ja veel kaheksa sportlast aegadega ning ajaga edasisaajate sekka mahtus paremuselt kolmandana ka Võro. Rajal käis kokku 56 naist. Teiseks

Suvekossusarja juhib kolme etapi järel Kaidar Taal

Võrumaa suvekossusarja liider on kolme etapi järel Kaidar Taal, vaid punktiga kaotavad talle Rael Kalmus ja Alo Korju. Eilsel etapil võitsid esikoha Taal, Kaivo Pullisaar ja Richard Jõgi. Teise koha said Kalmus, Andre Treial ja Urmas Lihtsa ning kolmanda Rene Kottisse, Kalvi Kaldmäe ja Mirko Märdimäe. Võrus Tamula hotelli esistel väljakutel ajas palli taga kuus