Eesti andis Serbiale viiegeimise lahingu

Võrkpalli EMil Poolas pidas Eesti meeskond ka teises alagrupimängus viiegeimise mängu ning pidi taas 2:3 (-23, 16, 21, -20, -12) alla vanduma, seekord Serbiale. Koondise särgis sajanda mängu pidanud Robert Täht oli 19 punktiga (+10) meeskonna resultatiivseim mängija. Henri treial ei mänginud. Alagrupi viimases voorus mängib Eesti esmaspäeval Poolaga, edasipääsuks on vaja mäng võita.

Antsla võitis ka viimase alagrupimängu

Eesti rahvaliiga B-tasandil endale juba varem alagrupi võidu ja edasipääsu play-offi taganud Antsla meeskond lõpetas alagrupimängud 10:0 võiduga FC Elva 6. Sektori üle. Täna Antslas peetud mängus lõi viis väravat Kert Taal, kaks Karl Uiboleht ning ühe Maikel Varend, Markus Salumets ja Martin Uusimaa. Antsla jalgpallimeeskond. Foto: erakogu

Georg Gross võitis Lõuna-Eesti ralli, Siim Plangi viies

Võrumaa teedel sõidetud Lõuna-Eesti ralli võitjaks tulid Georg Gross – Raigo Mõlder (Ford Fiesta RS WRC). Siim Plangi – Urmas Roosimaa (Mitsubishi Lancer Evo X) tulid viiendaks. Ralli oli nii Eesti kui ka Läti meistrivõistluste etapp. Gross alustas teist võistluspäeva liidrina, kuid kaotas esikoha viiendal katsel Egon Kaurile. Kaheksanda katsega tõusis Gross taas liidriks ja

Tanel Leok jäi koduses meistrisarjas teist etappi järjest esikohata

Pärnumaal Tihemetsas Lauri krossirajal toimuval motokrossi Eesti meistrivõistluste etapil pidi Tanel Leok MX1-klassis leppima neljanda kohaga, MX2-klassis tuli ta teiseks ja Karel Kutsar kolmandaks. MX1-klassis edestasid Leokit kahe sõidu kokkuvõttes Priit Rätsep, Harri Kullas ja Erki Kahro. Avasõitu juhtis algusest võiduka lõpuniKullas, kelle järel tuli teiseks kvalifikatsiooni kiireim Rätsep ja kolmandaks Leok. Teist sõitu asus

FC Vastseliina hoiab kinni esikolmikukohast

FC Vastseliina sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna koduväljakul 4:2 jagu Suure-Jaani Unitedist ning hoiab liiga lõunapiirkonnas kohta esikolmikus. 23. minutil, pärast seda kui Jürgen Kuljus tõsise vea eest otse punase kaardi sai, jäid väljakuperemehed kümnekesi ning neli minutit hiljem ka kaotusseisu, kuid suutsid siiski mängu enda kasuks kallutada. Viis minutit enne vaheajale minekut Raul

Viljar Kannimäe lõpetas kohe esikümne kannul

Tänasel Otepää rattamaratonil saavutas Võrumaa ratturitest parima koha Viljar Kannimäe, kes jõudis finišisse 11. mehena, ligi kaheksa minutit pärast võitjaks tulnud Caspar Austat. Austa võiduaeg 61 km pikkusel võidusõidul oli 2:21.15. Taavi Kannimäe lõpetas sõidu 13., Alar Reiska 31. (M50 2.), Karl Pruuli 36. (M18 1.), Robi Niit 38. (U23 1.), Armin Pilv 41. (M18

Teatevõistlused läksid Eesti tiimidel MK-etapil aia taha

Orienteerumise MK-etapil Lätis Cesises pidi Eesti esindusmeeskond, kuhu kuulusid ka Lauri ja Timo Sild, teatevõistluses leppima 18. kohaga. Juba avavahetuses jäi Kenny Kivikas liidritest 11 minutiga maha ja Lauri Sild pääses rajale alles 37. mehena. Ta tõstis Eesti küll 30. kohale ja Timo Sild parandas seda positsiooni viimases vahetuses veel tosina koha võrra, aga esikoha