Timo Sild piirdus MK-sprindis 34. kohaga

Orienteerumise MK-etapil Lätis Cesises sai Timo Sild täna meeste sprindis 34. koha. Võrulane tegi paar teevalikuviga ja polnud ka füüsiliselt parimas minekus. 2,7 km pikkusel rajal võitis esikoha tšehh Vojtěch Král ajaga 15.08. Sild kaotas talle 1.26-ga. Eesti meestest oli 27. kohaga parim Kenny Kivikas. Võru naised A-finaali 45 parema hulka ei pääsenud. B-finaalis sai

Võru Heliose neiud said võõrsil Tõrva JK-st jagu

Võru FC Heliose naiskond alistas täna Eesti naiste rahvaliigas võõrsil 1:0 Tõrva JK, võiduvärava lõi Deivi Tuusis. Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegid tüdrukud hea esimese poolaja, kuid väravad jäid siis löömata. Teisel poolajal väsiti ja mängupilt kannatas seetõttu, küll aga löödi siis võiduvärav. Enne viimast alagrupimängu kodus tabeli liidri Tartu JK Welcoga on Helios tartlannade

Võru Helios oli Elva Cupil väljas üheksa võistkonnaga

Üheksa Võru FC Heliose noortevõistkonda mängis sel nädalal Elva Cupil. Kõige paremini läks neil U9 poiste B-tasandi turniiril, kus saavutati kaksikvõit ning finaalis võitsid Võru poisid Antsla omi 1:0. U15 poisid said neljanda, U11 poisid ja U13 tüdrukud viienda ning U8 poisid kuuenda koha. U13 poisid olid seitsmendad, U10 poisid kaheksandad ja U12 poisid kümnendad.

Triinu Hausenberg sai FISi noortesarjas neljanda ja viienda koha

Kahevõistluse FISi noortesarja etapil Saksamaal Oberstdorfis saavutas Triinu Hausenberg eile neljanda ja täna viienda koha, Annemarii Bendi oli vastavalt seitsmes ja üheksas. Eile oli vanemate (2000.–2002. a sünd) tüdrukute konkurentsis võistlejaid 14 ja täna 13 ning rullsuusatamisdistantsi pikkuseks eile 2,5 ja täna 4 km. Esikoha võitis mõlemal päeval Jenny Nowak (Saksamaa). Nooremas vanuseklassis (2003.–2005. a

Pihod jäid GP-etapil viiendasse kümnesse

Kahevõistluse suvise GP-sarja etapil Saksamaal Oberstdorfis sai Kail Piho eile 45. ja üleeile 48. koha, Han Hendrik Piho oli üleeile 47. Võistlejaid oli mõlemal päeval ligi 60 ning Pihodkaotasid võitjale umbes kuue minutiga. Reedel võitis esikoha sakslane Eric Frenzel ja eile austerlane Mario Seidl. Eesti kahevõistlejatest oli parim Kristjan Ives, kes eile saavutas viienda koha