Raido Ränkel võitis rullsuusatamise Eesti meistrikulla

Raido Ränkel võitis eile Viljandimaal Holstre-Pollis toimunud Eesti meistrivõistlustel rullsuusatamises meeste 21 km distantsil esikoha. Võru suusaklubi mehe võiduaeg oli 41.41,0. Teiseks tulnud Jarel tammjärv kaotas talle 35 sekundiga, kolmanda koha saanud Kaarel Kasper Kõrge 1.18,4-ga. Tarvi Sikk (+3.36,7) tuli kuuendaks, Karel Nagel sai 11. ja Kaus Mark Kolpakov 12. koha. Võistles 28 meest. Teised

Robi Niit saavutas HRK krossisarjas esimese üldvõidu

Haanja rattaklubi krossisarja võitjaks tuli esmakordselt Robi Niit, esikolmikusse jõudsid kaheksa etapi kokkuvõttes veel Viljar Kannimäe ja eilse etapi võitnud Tarmo Mõttus. Tänavusele sarjale tõmmati joon alla eile Kubijal toimunud kaheosalise etapiga, kus esmalt tuli läbida viieosaline trikirada ja võistluse teisele osale starditi saadud trahvisekundite põhjal Gunderseni meetodil. Päeva esimeses pooles näitasid meistriklassi Mari-Liis Mõttus

Kristofer Lupp võitis Misso superkrossil superfinaali

Misso rajal eile toimunud Eesi superkoroosi karikasarja etapil võitis Kristofer Lupp superfinaali. Eesiveoliste finaalsõidu lõpetas ta Simo Linnu järel teisena. Teised võitjad: Kauri metsaots (tagavedu), ameriico Jõffert (4WD), Marten Põder (noored), Davis Tobiass (krosskart), lainar Lepaste (rahvakross, tagavedu), Margus Suigusaar (rahvakross, esivedu). Superfinaali esikolmik autasustamisel, keskel Kristofer Lupp. Foto: erakogu

Mikk Mäesaar võitis Smiltene autokrossil esikoha

Eile Lätis Smiltenes toimunud veoautokrossi Eesti ja Balti meistrivõistluste etapilt tõid GAZ 53 klassis kolmikvõidu Võrumaale Mikk Mäesaar, Toomas Repp ja Tajo Aasaroht. Illimar Hirsnik ja Erko Sibul katkestasid. Veobagide klassis saavutas Tanel Kihulane lätlase Ainars Ramatsi järel teise koha, Mart Henning oli kaheksas. Eesti meistrivõistlustel on ees veel kaks etappi.

Heliosele tõid eelmisel nädalal võidu U16 ja U13 poisid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel saavutasid Võru FC Heliose meeskondadest nädalavahetusel võidu U16 ja U13 poisid, esimesed võitsid üleeile kodus Saku Sportingut 4:0 ja teised eile samuti kodus Põlva FC Lootost 3:2. U12 poisid viigistasid Tartu FC Santosega 2:2, U11 poisid pidid aga Santose eakaaslastele 2:4 alla vanduma. Mõelmad mängud peeti eile Võrus. U15 poisid kaotasid reedel